22.09.2020 Salı günü Güneş TR saatiyle 16:31’de Terazi burcuna geçiyor. Astrolojik olarak Güneş’in Terazi burcuna geçtiği zamanları sonbahar ekinoksu olarak ele alırız (kuzey yarım kürede). Bu görünüm bize önümüzdeki birkaç ay için bilgiler verir. Haftalık videoda da bahsettiğimiz üzere bu ekinoksta T-kare açısı aktif olacak. Bu T-kare açısı riskli ve sıkıntılı bir görünümdür. T harfinin yukarıdaki iki ucu, 180 derece karşıt gezegenleri temsil ederken, aşağı inen tarafı ise her iki gezegene 90 derece açı yapan gezegenleri temsil eder. Bu açılar öncülerin, sabitlerin, değişkenlerin kendi aralarında gerçekleşir. Bu T-kare açıda ise öncü burçlar devrede. T harfinin birbirine zıt kısmında Koç burcundaki Mars ile Terazi burcundaki Merkür bulunurken, her ikisinin ortasında sert açı yapan gezegenler ise Oğlak’taki Satürn-Plüton ikilisi! Yani çok fazla kötücül var ve hepsi sert açıda. Bu bize kuzey yarım kürede sonbaharın sert geçeceğini gösteriyor. Aşağıda sizler için T-kare açıyı çizerek gösterdim.

Mars’ın retro olması ve Ekim ortasında Merkür’ün de retroya girmesi işleri karıştıracaktır. Bu görünümler etkinken Mars retrosu yazısında okuduğunuz üzere Terazi burcunda da gezegen geçişleri olacak ve Terazi de öncü burç! Bu sebeple birçok gezegen birbirine sert açıda olacak. Mars retrosunda bahsedilen konular daha da aktif olacak. Savaş, operasyon bunlar olabilir dedik ama benim Eylül başından beri bu sonbahar yerin altı çok aktif olacak tezim bu ekinoksla devam edecek. Dikkatli olalım. Sürekli deprem bahsettiğim için virüsü soranlar var. Virüs uzun süre bizimle, şiddetini ise Ekim ortası arttırmaya devam edecek. 17-18-19 Ekim virüsün kendini göstereceği zamanlar olsa da Ekim başıyla beraber tedbirlerimizi daha da arttıralım.

Aslında Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bu güzel bir haber olmalı, pozitif, güzellikleri temsil eden bir burçta bu şeyleri konuşmazdık. Ama sene 2020 ise görüyorsunuz konu her türlü negatife bağlanabiliyor. Güneş, Terazi burçlarına güç verecekken diğer burçlara da hangi etkileri getirecek aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

23 Ekim’e kadar evlilik ve ilişki konularınızda güzel bir dönemde olacaksınız. Bazılarınız evlilik yoluna girebilir. İlişkisinde sorun olanlar her şeyi tekrardan düzeltip güçlü bir şekilde yoluna devam edebilir. Ortaklık işinizde gelir artışları yaşanabilir.

BOĞA

23 Ekim’e kadar ofiste terfi alabilirsiniz. Altınızda çalışan ekiple elinizi attığınız her projede güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Sağlığınızda da şifa bulacaksınızdır. Duygusal olarak kara bulutlar dağılıyor olacak.

İKİZLER

23 Ekim’e kadar aşk hayatınızda güzel bir dönemde olacaksınız. Yalnızlar için bu dönem yeni bir ilişkinin ilk adımları atılabilir. Aklınızdaki soru işaretleri silinmeye başlıyor olacak. Çocuk beklentilerinizde olumlu haberleri bir aylık süreçte alabilirsiniz.

YENGEÇ

23 Ekim’e kadar evinizde, ailenizde güzel anlara şahit olabilirsiniz. Aileniz genişleyebilir. Yeni bir birey katılabilir. Ev alım satımı için kolları sıvayabilirsiniz. Ailede hasta biri bu dönem şifa bulabilir. Huzuru veren tek şey aileniz olacaktır.

ASLAN

23 Ekim’e kadar iletişim yönünüz sayesinde bulunduğunuz iş ortamında rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz. Eğitim hayatınızda zirveye oturacağınız bir süreçte olacaksınız. Kültürel aktivitelere vaktinizi ayırabilirsiniz. Aldığınız her davete gidin size iyi gelecektir.

BAŞAK

23 Ekim’e kadar finansal anlamda güç kazanacağınız bir dönemde olacaksınız. Maaşınızda artışlar olabilir. Gayrimenkul yatırımları düşünebilirsiniz. Harcamaları abartmadıkça elinizde kalan para artacaktır.

TERAZİ

23 Ekim’e kadar Terazi burçları olarak doğum günlerinizi kutlayacağınız bir dönem geliyor. Güneş, sizlere her konuda ışık tutacaktır. Hayatta hiçbir şeyi ertelemeden eyleme geçmelisiniz. Aşk, iş, para şansınız açık olacak.

AKREP

23 Ekim’e kadar fiziksel olarak daha güçlü hissedeceksiniz. Rahatsızlıklarınız varsa şifa bulacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Psikolojik olarak da geçmişi unutarak yeni bir hayata adım atıyorsunuz.

YAY

23 Ekim’e kadar şansın üstünüzde olduğu bir aylık dönem sizleri bekliyor. Yapmak istediğiniz her şeyde işleriniz yolunda gidecektir. Bulunduğunuz çevrede başarılarınızla kendinizden söz ettirebilirsiniz. Derneklerde aktif rol alabilirsiniz.

OĞLAK

23 Ekim’e kadar kariyer hayatınızda gücünüzü ispatlıyor olacaksınız. Beklentinizden daha fazla iş hayatınızda başarılı olabilirsiniz. Çalışmayanlar için sizi aşağı çekenlere inat aklınıza koyduklarınızı bir bir eyleme dökmelisiniz. Arkanızda Güneş desteği olacak.

KOVA

23 Ekim’e kadar yüzü gülen bir Kova burcu var. Hayata pozitif baktığınız bu dönemde her işiniz hayırlı gidecektir. Yurt dışıyla ilgili işleriniz yoluna girecektir. Bazılarınızın kısa bir tatile ihtiyacı olabilir. Hem yüksek öğrenimde hem sporda başarılar elde edebilirsiniz.

BALIK

23 Ekim’e kadar enerjinizin çoğunu borçlarınızı sıfırlamak için kullanabilirsiniz. Toplu para elinize geçebilir. Miras konusu da olabilir. Ciddi rahatsızlıklarınızda şifa bulabilirsiniz. Olacağınız bir operasyonla sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Astromeri,

21.09.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s