Yeni haftaya ve bugüne sert bir giriş yapıyoruz. Sebebi Merkür-Plüton sert açısı diyebiliriz. Bu ikili aktifken dilimize hakim olmakta zorlanabiliriz. Birikmiş öfkemizi bir anda karşı tarafa kusabiliriz. Fakat bunun geri dönüşü zor olabilir. Özellikle Merkür bunu Terazi burcundayken yaparken ilişkilerde söylemlerimize dikkat etmemiz gerekir.

KOÇ

Sizler için maddi meseleler gündeme gelebilir. Kredi başvuruları düşünebilirsiniz. Sert etkiler ise sizi evlilik ve iş hayatında gergin hissettirebilir.

BOĞA

Partnerinizle halletmeniz gereken meseleleriniz varsa akşama bırakmadan konuşmak iyi olacaktır. Günün gerginliği sağlıkta olabilir. Alacağınız tahlil sonucu varsa tekrar ettirmekte fayda var.

İKİZLER

Bugün duygusal hayattaki kafa karışıklığınızı iş hayatına yansıtmamaya dikkat edin. Aklınızın karışık olması işlerde hata yaptırabilir. Aşk hayatında en son söylenmesi gerekeni ilk söylemeyin.

YENGEÇ

Eğer bugünkü sert etkiler olmasa en şanslı burçlardan birisiniz diyebilirdik. Yine öyle eğer ki ailevi veya evinizle ilgili bir konu yoksa işleriniz diğer konularda yolunda gidebilir. Evde riskli hareketlerden sakının.

ASLAN

Emlak alım satım işleriniz varsa gündüz destekleyici etkiler hakim. Aile büyüklerinin sağlıklarında veya size ihtiyacı olan durumlarında destek olmanız gerekebilir. Eğitim hayatında ise agresif bir gün.

BAŞAK

Sizler için yeni gireceğiniz çevrelerde işle ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sevdiğinizden alacağınız mesajlar veya aramalar mutlu edebilir. Ama en çok bugün paranıza dikkat edin.

TERAZİ

Bugünün kendisi size maddi olarak güzel haberler getirebilir. Fakat yukarıda bahsedilen sert etkinin bir ayağı sizdeyken ikili ilişkilerde ses tonunuza dikkat edin. Ailede ipler kopma noktasına gelebilir.

AKREP

Günün tamamı sizler için pozitif ama tek bir şartla o da sağlığınıza dikkat etmek koşuluyla. Bu sadece fiziksel değil ruhsal sağlığınızdaki dalgalanmaların bir anda sizde öfke yaratabileceğini unutmayın.

YAY

Bugün gizli kalmış veya sizden bilerek saklanmış olan konular bir anda gün yüzüne çıkabilir. Düşük enerjinizin sebebi psikolojik olabilir. Günün sert etkisi ise sizi dostluk ilişkilerinizde yaralayabilir.

OĞLAK

Bugün aklınızdaki düşünceleri eyleme sokmak için ideal. Çünkü şansınız var ve buna tek engel sizin “olmaz” veya “yapamam” diye kendi enerjinizi düşürmeniz olabilir. Plüton sizde olduğundan ofiste iki kere düşünüp öyle tepkiler verin.

KOVA

Bugün kariyerdeki hırslı yapınızla kafanızdakileri bir bir elde edebilirsiniz. Ama en dikkat edilmesi gereken konu ise sağlığınız olacaktır. Sinir sisteminiz, kemikleriniz, dişleriniz sorun yaratabilir.

BALIK

Bugünün sert etkisinden ötürü finansal işlemlerinizde dikkatli olmalısınız. Aniden çıkan bir ödeme can sıkabilir. Onun haricinde akademik konularda başarılar elde edebilirsiniz. Yurt dışı konuları, evrak işleri için ideal bir zaman.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s