Bugün düne oranla daha iyi diyebiliriz. Sadece günün ilk yarısı beklenmedik durumlar yaşanabilir. Gönül ilişkisinde harekete geçmek için öğleden sonra ideal olacaktır. Sabah herkeste bir agresiflik olabilir.

KOÇ

Sizler bugün giderlerinizle ilgili hesaplara el atabilirsiniz. Kendi iradeniz dışında gelişen harcamalar bütçenizi zorlamış olabilir. Sabah karamsar bir ruh haliniz olsa da akşam sevdiğiniz sizi mutlu edebilir.

BOĞA

Sevdiğinizin öncelikli olacağı bir gündesiniz. Aranızdaki tutkunun artacağı romantik bir gün geçirebilirsiniz. Sabah aynı fikirde uzlaşmak zor olsa da öğleden sonra gönlünüzü alacaktır.

İKİZLER

Duygusal olarak karmaşık bir gün geçirebilirsiniz. Aklınızdaki negatifliklerden olumlu tarafı görmek zor olabilir. Akşam alacağınız haberler size iyi gelecektir.

YENGEÇ

Sizler şanslı bir gündesiniz. Sabah ani kararlarla hareket etmezseniz enerjinizi kimse düşüremez. Hatta aşk hayatında mutlu bir gün. Kendinize güveniniz tam olacak.

ASLAN

Sabah evinizde elektrikli aletler sorun çıkartabilir. Sonrasında huzurlu bir gün sizleri bekliyor. Kendinizden çok ailenize enerjinizi harcayabilirsiniz.

BAŞAK

Kardeşleriniz, akrabalarınız gündeminize düşebilir. Sabah iletişim tonunuz sert olsa da sonrasında mutlu olacağınız gelişmeler sayesinde yüzünüz gülecektir.

TERAZİ

Sabah dışardaysanız paranıza, eşyalarınıza göz kulak olun. Zihniniz dağınık olabilir. Devamında günün, aşk hayatında partnerinizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Bir şeyi düzeltmek, konuşmak için geceye bırakmayın.

AKREP

Günün genelinde pozitif bir Akrep var. Gün içinde vaktinizi en çok kendinize ayırmalısınız. Önce ben dediğinizde, kimseyi düşünmediğinizde mutlu olacaksınız. Dış görünüşünüzde değişimler için öğleden sonra ideal.

YAY

Bu sabaha karşı gördüğünüz rüyalar çıkabilir. Eskilere dalıp gitmek sadece vaktinizden çalacaktır. Sabah karın bölgesinde ani gelişen ağrılar oluşabilir.

OĞLAK

Haftasonun esas şansını bugün hissedeceksiniz. Çevrenizde takdir edileceğiniz bir gün. Aşkta yaralarınızı saracak pozitif gelişmeler olabilir. Sosyal yardım kuruluşları için çaba harcayabilirsiniz.

KOVA

Gelecekle ilgili adımlar atmak için ideal. Bu bir yatırım fikri veya hayatınızda köklü bir değişiklik olabilir. İş hayatındaki orjinal fikirleriniz sizi bir adım öne çıkaracaktır.

BALIK

Sizler için gayet pozitif etkiler var. İçten içe dilediğiniz şeylerde, umut ettiğiniz konularda bugün olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Seyahatlerde sabah dikkatli olmanızda yarar var.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s