Bugün haftanın agresif ve tehlikeli günü diyebiliriz. Küçük görünümler olsa da aynı gün içinde Plüton, Satürn ve Mars’ın arka arkaya sert etkiler alması hayra alamet değildir. Dikkatli ve tedbirli olalım. Kendimizi riske atacak hareketlerden uzak duralım.

KOÇ

Sizler kariyer hayatında belli başlı konulara öfkelenebilirsiniz. Mars’ın sizde olması ilişkinizde de istemeden kalp kırmanıza neden olabilir. Önyargılı olmamaya çalışın.

BOĞA

Özellikle seyahat edenler varsa dikkatli olunması gereken bir gün. Ayrıca sağlığınıza da dikkat edin. Kemik ve diş ağrıları başta olmak üzere sizi zorlayan sancılı bir gün olabilir.

İKİZLER

Kendinizle ilgili değil ama eşinize veya yakınınıza ait bir borçla yüzleşebilirsiniz. Mars’ın agresifliği sizi istemeden de olsa şanslı olduğunuz aşk hayatında sinirli yapabilir.

YENGEÇ

Gün içinde karamsar bir ruh hali olabilir. Özellikle bu geleceğe dair hiçbir şey olmayacak kanısından kaynaklanabilir. Evlilik hayatınızda ise hayaller-gerçekler ikilemi yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Bugün zorlu sporlar yapıyorsanız kendinize dikkat edin. Ayrıca sınav veya akademik konularda sizi geren durumlar yaşanabilir. Kardeşinizle, akrabalarınızla aranızda tansiyon yükselebilir.

BAŞAK

Güvenmediğiniz yerlerden bugün alışveriş yapmamakta yarar var. Aşk hayatında birikmiş öfkenizi bugün karşı tarafa yansıtabilirsiniz. Peşin hükümlü olmak yerine ona açıklama şansı verin.

TERAZİ

Sizler için güzel etkiler mevcut olsa da etraftaki gezegenlerin sert etkileri bunu baskılayabilir. Kendinize dair mutlu olacağınız şeylere yönelin. Bugün başkaları için kendinizi öne atmayın. Aynı karşılığı bulamayabilirsiniz.

AKREP

Bugün her şeyden önce ben demelisiniz. Çünkü gerek psikolojik gerek fiziksel sağlığınız negatif etkiler altında. Ufak bir anı da sinirinizi bozabilir. Küçük bir ağrı da büyüyebilir. Kendinizi yormayın.

YAY

Maddi olarak hiçbir risk almayın. Değerli eşyalarınızı, kartlarınızı gözünüzün önünden ayırmayın. Spor yaparken kaslarınızı zorlamayın. Dost ortamında birinin söyledikleri kalbinizi yaralayabilir.

OĞLAK

Gün içinde sert etkiler alan gezegenlerden ikisi de sizin burcunuzda. Her konuda iki kere düşünüp öyle konuşun. Agresif haliniz çevrenizdekileri üzebilir. Ayrıca internet alışverişlerini bugün tercih etmeyin riskiniz bu konuda fazla.

KOVA

Diş problemleri gün içinde kendini gösterebilir. Uykusuz çekerek başladığınız bir gün olabilir. Genel olarak sağlığınızı ihmal etmeyin. Ayrıca seyahat ederken riskli hareketlerden uzak durun. Agresifliğiniz büyük dalgınlıklara sebep olabilir.

BALIK

Çevrenizden duyduklarınız yaralayabilir. Bazı kimselerin arkanızdan iş çevirdiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca maddi olarak da açılmayın. Eğitim hayatında işler aksi gittiğinde pes etmeyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s