Bugün haftanın sert etkilerinin zirve yaptığı gün diyebiliriz. Neyse ki bugünden sonra yumuşuyoruz. Günün gerginliği retrodaki Mars’tan geliyor. Mars-Merkür karşıtlığı bugün netleşiyor. Bu karşıtlık 22 Eylül ekinoksunda da sahneye çıkan görünümün bir ayağıydı. Bugün agresiflik her alanda bizi bulabilir. İlişkilerde ipler kopma noktasına gelebilir. Sinirsel gerginlikler vücutta fiziksel sorunlar yaratabilir.

KOÇ

İş hayatında bugün sorunlar meydana gelebilir. Evlilik hayatındaki sorunları çözmek yerine daha da krize sürükleyecek gelişmeler olabilir. Mars retrosu sizde ve bir anlık sinirle her şeyi söyletebilir.

BOĞA

Sizler için üniversite, eğitim kurumları gibi işlerinizde sorunlar olabilir. Evraklarınızı kontrol etmeniz iyi olacaktır. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Baş ağrıları can sıkabilir.

İKİZLER

Bugün maddi olarak temkinli olmalısınız. Hesapta olmayan şeylere para harcamanız gerekebilir. Mars’ın sert etkisi ise dostlardan yana sizi üzebilir. Herkese güvenmemelisiniz.

YENGEÇ

Evlilik ve ilişki hayatında sizler gergin olabilirsiniz. Partneriniz kendi egosundan sizin duygularınız önemsemeyebilir. Kariyerde ise stres seviyeniz artıyor sakin kalmalısınız.

ASLAN

Öncelikle bugün kendinize hatırlatmanız gereken şey sağlığım her şeyden önemli demek olmalı. Gerek iş gerek özel hayatınızda sorumluluklar üstünüze yığılabilir. Ama herkes size yük yüklerken önce ben demeyi unutmamalısınız.

BAŞAK

Günün genelinde iletişimdeki problemler can sıkabilir. Geç gelen haberler veya yarım kalan işler strese sokabilir. Gelirinizden fazla borca girmeyin.

TERAZİ

Bugün ailede gerginlikler yaşanabilir. Yaşı fazla olan bir birey gündeme oturabilir. Ev ile ilgili değişim düşünüyorsanız biraz daha bekleyin. İlişkide partneriniz egoist davranabilir.

AKREP

Sizler için eğitimde güçlendirici görünümler olsa da günün sert etkisiyle sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Ani gelişen bir ağrı enerjinizi azaltabilir. Evcil hayvanınıza dikkat edin.

YAY

Bugün en çok paranıza dikkat edin. Gerek elektronik ortamda gerekse yanınızdayken risk altında olabilir. Ayrıca çocuğunuzla ilgili bir sorun ortaya çıkabilir. Küçükse gözünüzün önünde olmasında yarar var.

OĞLAK

Gün sizlerin günü diyebiliriz. Sert etkilerden biraz daha uzak kalabilirsiniz. Şansınız var. Fakat ani sinirlenmeye yatkın olabilirsiniz. Bu özellikle aile ve iş hayatında sizi haksız duruma düşürebilir.

KOVA

Bugün sağlığına dikkat etmesi gereken birkaç burçtan en öne çıkan sizlersiniz. Kesinlikle ihmale gelmez. Eğitimde ise başarı savaşmadan gelmeyecektir. Her konuda bugün hakkınızı arayın.

BALIK

Hayat, bugün herkesin sizin kadar iyi niyetli olmadığını sert bir şekilde size gösterebilir. İyilik yapmışken tam tersi tepkiler almak üzebilir. En çok da maddi olarak dikkatli olun. Değerli eşyalar risk altında.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s