Nihayet haftanın kargaşasından, stresinden, tehlikesinden bugün kurtuluyoruz. Bu ilk olarak iş hayatında derin nefes aldırsa da duygusal olarak toparlanmalar başlıyor.

KOÇ

Güne pozitif başlıyorsunuz. Geleceğe dair yapacaklarınız için bugünden adım atabilirsiniz. İş arıyorsanız bugün telefon gelebilir.

BOĞA

Yüzünüzü güldürecek haberler bu sabah gelebilir. Akademik alanda zirveye çıkabilirsiniz. Kısa veya uzun mesafeli bir seyahat iyi gelecektir.

İKİZLER

Beklediğiniz maddi fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kredi başvurularınıza onay çıkabilir. Duygusal hayatınızda karamsarlığı bırakın.

YENGEÇ

İlişkinizde yaşadığınız krizler bugün tatlıya bağlanabilir. Hatta sevdiğiniz romantik sürprizlerle gelebilir. Kariyerde sakin kalmaya devam.

ASLAN

Sağlığınızda problemler varsa haftanın tüm negatifliği gidiyor olacak. Finansal olarak da destekleyici bir gün. Derin nefes alabilirsiniz.

BAŞAK

Bugün aşkı doya doya yaşayacaksınız. Aklınızdaki şüpheler sona erecek. Şans bugün sizinle her konuda bunu görebilirsiniz.

TERAZİ

Sizler için huzurlu bir gün. Bunu aileniz sayesinde daha iyi hissedeceksiniz. Haneye güzel haberler gelebilir. Kutlama yapabilirsiniz.

AKREP

İçine kapanan Akrep yerine bugün sosyal bir Akrep var. Çevrenizde kendinizden bahsettirebilirsiniz. Eğitimde şansınız dönüyor.

YAY

Sizlerin finansal olarak beklentilerinin karşılandığı bir gün olabilir. Yakınlarınızla ilgili sevindirici haberler gelebilir.

OĞLAK

Günün geneli size her konuda pozitiflik var. Bunu aşk hayatında sürprizlerle yaşayabilirsiniz. Kariyerde zirveye oturabilirsiniz.

KOVA

Sabahın erken saatlerinde şansınız çok açık. Eskiden adım attığınız bir konudan bugün olumlu haber gelebilir. Hisleriniz çok güçlü.

BALIK

Haftanın en mutlu günü sizler için bugün olabilir. Başarılarınızın konuşulduğu bir gün olabilir. Akşam aşkta romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s