Bugün de Merkür devrede ve bugün de sert etkiler hakim. Pazartesi Plüton’u sinirlendiren Merkür şimdi ise Satürn’e gidiyor. Yine agresif yine tehlikeli zamanlardayız. Özellikle yarın daha da tehlikeli olacak. Ayrıca Ay, 20:30 sonrası boşlukta önemli şeylerimizi bu saat öncesinde yapalım belirsizlikler hakim olacaktır. 22 Eylül Sonbahar Ekinoksu yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Sabah saatlerinde seyahatlerinizde problemler oluşabilir. Aksilikler gecikmenize neden olabilir. Ayrıca spor yaparken kendinizi zorlamayın. Kaslarınızda sorun yaşanabilir. Partneriniz gergin olabilir.

BOĞA

Gün içinde sizler paranıza dikkat edin. Altına gireceğiniz borçlar varsa tekrardan düşünün. Sağlık olarak enerjiniz düşük tehlikeli hareketlerden sakının. Eşinizin bir borcuyla yüzleşebilirsiniz.

İKİZLER

Hem ilişki hayatında hem ofis hayatında gerginlikler üst üste gelebilir. Her iki tarafta da önce sakin kalmaya ve sonra karar vermeyi deneyin. Özgür ruhunuz sevdiğiniz tarafından bir hayli eleştirilebilir.

YENGEÇ

Tüm gün psikolojik olarak gergin olabilirsiniz. Aslında bir şey yoktur ama sizin gülümsemeye bile enerjiniz olmayabilir. Bu geçmişteki konuların aklınıza gelmesinden kaynaklanabilir. Evcil hayvanı olanlar gözlerini üstünden ayırmasınlar.

ASLAN

Güzel giden aşk hayatınızda bugün hayal kırıklıkları olabilir. Ama sebebi büyüb bir şeyden değil sadece sizin beklentilerinizin fazla olmasından kaynaklanabilir. Ayrıca çocuklarınızla ilgili sorunlar gündeme gelebilir.

BAŞAK

Sizler için ev içinde stres hakim olabilir. Bu aile bireylerinin problemleri olabilir. Gerek sağlıkları gerek ruhsal sorunları sizlere yük olabilir. Evinizde ağır ve zahmetli işler yapmayın.

TERAZİ

İletişim tonunuz bugün sert olabilir. Sizlere söylenenlere ani tepki vermeyin. Bilerek can sıkmak isteyen kişiler olabilir. Sınavlarınız varsa iki kere kontrol edip teslim edin. Kardeşlerinizle ipler gerilebilir.

AKREP

Değerli eşyalarınıza, paranıza, elektronik aletlerinize dikkat edin. Kaybolma veya çalınma riski olabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili de harcamalar yapabilirsiniz. Bir şey içinize sinmediyse tekrarlatmak iyi olacaktır.

YAY

Günün gerginliği içinde yine en pozitif olabilecek burç sizlersiniz. Bugünün sert etkisi sizi duygusal hayatta yıpratabilir. Siz ne kadar empati yaparak davranıyorsanız karşı taraf bunun tam tersi bir tutumda olabilir.

OĞLAK

Sizler için sabah gergin olabilir. Sebebi bir gece önce uykunuzu alamamak veya kabusların sizi huzursuz etmesi olabilir. Ayrıca çevrenizde başarılarınız artarken bilin ki köstek olmak isteyenler bugün çoğalacaktır.

KOVA

Şanslı bir Kova varken bunu tek aşağı çekebilecek şey aşk hayatınızdaki dengesiz durumlar olabilir. Bir karar alırken bugün dostlara sormak yerine kendinize önce sorun. Bugün başkalarını dinlemek size zarar verebilir.

BALIK

Kariyer hayatında umduklarınızla bulduklarınız farklı olabilir. Yöneticinizden beklediğiniz gelişmeler bir müddet askıda kalabilir. Eğer çalışmıyorsanız kendinize dair atacağınız büyük adımlar varsa bugünü seçmeyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s