Bugünün geneli güzel. Hatta Pazartesi-Çarşamba-Perşembe sert görünümleri arasında kalan nadide güzel gün diyebiliriz. Bugünün özelliği Güneş Terazi burcuna geçiyor. Astrolojik olarak Güneş Terazi’ye geçtiğinde ekinoks zamanı olarak alırız. Ekinoksun detaylı yazısını ve Güneş-Terazi geçişinin burçlarınıza detaylı etkilerini okumak için tıklayınız.

KOÇ

Günün genelinde olumlu etkiler altındasınız. Bunu üniversite ve üstü eğitimlerinizdeki işleriniz varsa hissedebilirsiniz. Karamsar düşünmenin sırası değil bugün yaptığınız her şeyde olumlu sonuç alabilirsiniz.

BOĞA

Enerjinizi finansal konularınıza harcayabilirsiniz. Bankacılık işleriniz, kredi ödemeleriniz gündeme gelebilir. Kendinizi olduğunuzdan aşağı görmeyin bugün her işi yapacak şansınız sizinle olacak.

İKİZLER

Evlilik hayatınızda iyimser bir günde olacaksınız. Partnerinizin aslında istemeden sizi kırdığını göreceksinizdir. Duygusal olarak endişelerinizin yersiz olduğunu fark edebilirsiniz.

YENGEÇ

Ofis ortamında yoğun olacağınız ama bu temponun karşılığını da göreceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınız için endişeleriniz varsa bugün şifa bulacağınız bir gün olabilir.

ASLAN

Sizler için aşkta şansın açık olduğu bir gün. Özellikle flört aşamasında bir durum varsa bugün ciddiyete dönebilir. Ayrıca çocuklarınıza dair beklentileriniz varsa bugün olumlu haberler gelebilir. Şansınız her konuda sizinle.

BAŞAK

Ailenizde yaşanan bir problem bugün tatlıya bağlanabilir. Evinizle ilgili değişimler veya taşınmak için harekete geçebilirsiniz. Maddi olarak sizi sevindirecek haberler gelebilir.

TERAZİ

Sizler için sabah güzel haberlerle başlayabilir. Bu haber sevdiğinizden de size ulaşabilir. Eğitim hayatında olanlar için başarılı bir gün. Sosyal yönünüz aktif davetlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

AKREP

Beklediğiniz tutarlar bugün elinize geçebilir. Tüm enerjinizi maddi konulara harcayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda hatalarınızı telafi etme zamanı olabilir.

YAY

Günün geneli Yay burçları için bir başka geçecek. Sizlerin aklına gelen hatta gelmeyecek güzellikte gelişmeler olabilir. Çekici olacağınız bir gün insanlar sizden gözlerini alamayabilir.

OĞLAK

Sizler için ruhsal olarak uyanış vakti diyebiliriz. Dün belki de boşuna içinizi kararttırdığınızı bugün yaşanan olumlu haberler sayesinde görebilirsiniz. Rüyalarınız bir şey anlatıyor olabilir.

KOVA

Güne yerinde duramayan bir Kova olarak başlayabilirsiniz. Sizlerin şansı bugün de açık. Öyle başarılar kazanırsınız ki insanlar sizi parmakla gösterir. Aşkta da bu şans sizinle.

BALIK

İş hayatında beklentisi olanlar için verimli bir gün. Her şey yolunda gidebilir. İş arayanlar için fırsatlar bugün çıkabilir. Eski bir borçtan kurtulacağınız maddi gelişmeler yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s