Bugün Ay, 09:43’e kadar boşlukta sonrasında çok garip ama düzeliyoruz 🙂 Tabii ki Ekim ayında bu yüzde yüz mümkün değil ama biraz da olsa güzel şeyler yaşayabileceğimiz bir gündeyiz. Hala arka fonda bir Mars ve bir Merkür retrosu olduğunu unutmayalım.

KOÇ

Sabahla birlikte özellikle iş hayatında beklentileriniz varsa olumlu sonuçlanabilir. Gelecekle ilgili umutsuzluklarınızın yersiz olduğunu görebilirsiniz.

BOĞA

Bugün inanılmaz derecede pozitif etkiler altındasınız. Güzel haberler arka arkaya gelebilir. Akademik anlamda da verimli bir gün.

İKİZLER

Güne maddi olarak mutlu edecek gelişmelerle başlayabilirsiniz. Kredileriniz onaylanabilir. Miras davası varsa lehinize dönebilir. Ruhsal olarak karamsarlık bugün yok, mutluluk hakim.

YENGEÇ

Evlilik, ilişki hayatında mutluluklar yaşayabilirsiniz. Aklınızda olan negatifliklerin yersiz olduğunu görebilirsiniz. Ortaklıkla olan işinizde geliriniz artabilir.

ASLAN

Güne çalışma hayatınızda tempoyla başlayabilirsiniz. Sağlığınız da bugün daha iyi olacaktır. Zinde hissedebilirsiniz. Hayal etmeyi unutmuş bir Aslan varsa bugün hayalleriniz gerçekleşebilir.

BAŞAK

Böyle bir ay içinde çok şanslı bir gündesiniz. İstediklerinizi elde edebilirsiniz. Aşk hayatında da umulmadık sürprizlerle mutlu olabilirsiniz. Çocuğunuz da sevindirici haberler getirebilir.

TERAZİ

Haneye sevindirici haberler gelebilir. Ailecek mutlu olacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili satım işlemleri varsa bugün alıcı çıkabilir. Gelirinizde artışlar yaşanabilir.

AKREP

Bugün ümidi kestiğiniz bir haber varsa bunu alarak mutlu şekilde başlayabilirsiniz. Eğitimde başvurular yaptıysanız olumlu dönüş alabilirsiniz. Çevrenizde, kariyerde başarılarınız konuşulabilir.

YAY

Maddi olarak mutluluklar yaşayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz tutarlar elinize geçebilir. Alacağınız iş teklifleri umduğunuzdan daha yüksek gelirli olabilir.

OĞLAK

Gün sizlerin günü ve ilk defa cümlenin sonunda dikkat uyarısıyla bitmeyecek. Her konuda başarılı bir gündesiniz. Aşk, iş, sağlık hepsi beklentinizden daha iyi olacaktır. Dış görünüşte değişimler için ideal.

KOVA

Pozitif etkiler varken Kova’lar biraz karamsar olabilir. Sebebi ise geçmişteki bir meselenin karşınıza çıkması olabilir. Zihniniz çok dolu gereksiz herkesi, her konuyu hayatınızdan atın.

BALIK

Güne başladığınızda ne kadar şanslı olacağınızı bilemeyeceksiniz. Devamında alacağınız pozitif haberler sevindirebilir. Aşkta da karamsarken şansınız bir anda dönebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s