Yine bugün de güzel etkiler var. Bu sefer ilişkilerde pozitiflikler hakim. Venüs bu gergin Ekim ayına el atıyor. Birazcık keyiflenelim deyip Plüton’a gidiyor. Güzel bir açı yaptığından ilişkide tutkulu, aşkın öne çıkacağı bir gün olacak. Eski defterleri kapatmak, aranızdaki çekimle her şeyi çözebileceğiniz bir gün. Ayrıca toprak gruplarında bu açı gerçekleştiğinden, Venüs’ün maddi tarafı da işe yarar. Maddi olarak istenilen seviyeye gelinecek bir gün olabilir.

KOÇ

Bugünün güzel enerjisiyle ofis hayatında pozitiflikler hakim. Sağlıkta bir probleminiz varsa bugün şifayı bulabilirsiniz. Bir tek kesici, yaralayıcı işlerden uzak durun.

BOĞA

Aşk dolu bir günde en çok bunu Boğa burçları hissedebilir. Şansınız bu konuda çok açık. Çocukla ilgili beklentileriniz varsa hayırlı sonuçlanabilir.

İKİZLER

Aile hayatında pozitif etkiler hakim. Güzel haberler alabilirsiniz. Bu gayrimenkul ile ilgili olabilir. Aileye yeni biri katılabilir.

YENGEÇ

Eğitim hayatında parlayabilirsiniz. Partneriniz ansızın sürprizler yapabilir. İlişkinizde de şansınız düzeliyor. Kardeşlerinizle ilgili sıkıntılı durumlar varsa aileye güzel haber gelebilir.

ASLAN

Günün en güzel gelişmesi maddi beklentisi olan Aslan’lara gelebilir. Finansal olarak güç kazanacağınız bir gün. Evcil hayvanınız varsa ona dikkat edelim.

BAŞAK

Günün kahramanı Venüs bilin bakalım kimde tabii ki Başak’larda! Beklentide olduğunuz maddi, manevi her konuda sevineceğiniz bir gün. Aşkta geri planda kalmayın eyleme geçin.

TERAZİ

Sizlere bugünün güzel etkisi psikolojik olarak destek olabilir. Geçmişten gelen aklınızı kurcalayan bir konu tatlıya bağlanabilir. Haneye beklenen haberler gelebilir.

AKREP

İş çevrenizde davetler, toplantılar olursa mutlaka gidin. Güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ayrıca Venüs sizlere aşkta da şans getiriyor. Dostlarınız vasıtasıyla biriyle tanışabilirsiniz.

YAY

Günün pozitif etkisi size kariyerde destek olabilir. Umulmadık anda iş başvurularından geri dönüş olabilir. Ayrıca borçlarınızı kapatacak tutarlar elinize geçebilir.

OĞLAK

Venüs-Plüton güzel açısı sizlere de aşkta destek olacaktır. Ayrıca akademik alanda işleriniz yoluna girebilir. Yurt dışı işleriniz varsa bugün tamamlamak ideal olacaktır.

KOVA

Gün içinde maddi anlamda pozitiflikler yaşayabilirsiniz. Eşinizin gelirinde artışlar yaşanabilir. Aşk hayatında beklentisi olanlar için geçmişteki biri kendini hatırlatabilir.

BALIK

İlişkinizde bugün inanılmaz güzel bir gün olabilir. Venüs, hem evlilikte hem ilişkide sürprizler yaratabilir. Öfkenizin dindiği yerini tutkunun alacağı bir gündesiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s