Günün geneli yine sert! Araya bir iki gün güzellikler girdi ama bugün sinirler yine gergin. Bir de Ay, saat 15:16’ya kadar boşlukta belirsizlikler hakim olacaktır. Ama günün bir diğer gelişmesi var ki Güneş’ten geliyor. Güneş Türkiye saatiyle 01:59’da Akrep burcuna geçiyor. Öncelikle iyi ki doğdunuz Akrep’ler diyoruz. Burçların ilk ve son tarihlerinde doğanlar her zaman doğum haritasından Güneş’lerinin derecesine bakmalı sloganını unutmuyoruz. Çünkü 23 Ekim Akrep burcu sanarken belki doğduğunuz sene o saatte Güneş hala Terazi’deydi ve siz aslında Terazi burcusunuzdur. Her burcun geçiş günlerinde doğanlar ücretsiz olarak doğum haritasından hesaplayarak Güneş’i hangi burçtaysa bulabilir. Hesaplamak için tıklayabilirsiniz. Bu sene 23 Ekim 01:59’dan önce doğan bebekler hala Terazi, bu saat sonrası doğanlar ise Akrep burcu olacaktır.

Güneş Akrep’te 21 Kasım’a kadar ilerlerken her burca da değişik konularda destek olacaktır. Aşağıda burçlarınıza etkilerini okuyabilirsiniz. Aynı Akrep burcunda 28 Ekim’e kadar Merkür retrosu devam edecek. Arka planda aklımızda olsun. 28 Ekim-3 Kasım retro Terazi’de devam edecek.

KOÇ

21 Kasım’a kadar borçlarınız varsa yavaş yavaş eritmeye başlayacaksınızdır. Kredi çekmek için uygun bir zamanda olacaksınız. Merkür retrosu bitince maddi olarak yüklerin altına girmenizde fayda var. Eşinizin geliri artabilir.

BOĞA

21 Kasım’a kadar ilişkinizde tutkulu bir dönemden geçeceksiniz. Bu yoğun duygularla beraber kıskançlıklar yaşanabilir. Eski sevgilinizle tekrardan barışabilirsiniz. Ama retro sürecinin kafa karışıklıklarıyla geri getirebileceğini unutmayın.

İKİZLER

21 Kasım’a kadar duygusal hayatınızda daha güçlü olacaksınız. Geri planda kalmak yerine hislerinizi açıkça göstereceksiniz. Olumsuz ihtimalleri düşünmekten uzak durmalısınız. Ofiste gücünüzü kanıtlayacağınız bir süreçtesiniz.

YENGEÇ

21 Kasım’a kadar şansınızın açık olduğu bir dönemde olacaksınız. Eğer bu dönem Merkür retrosunun tuzağına düşmezseniz aşkta kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Merkür aklınıza olmadık şüpheler, soru işaretleri sokabilir. Bebek haberi alabilirsiniz.

ASLAN

21 Kasım’a kadar aile içinde sevindirici olaylar yaşayabilirsiniz. İş ve aile arasındaki dengeyi aileniz tarafına kaydırmanız ruhen sizi besleyecektir. Gayrimenkul işlemlerinde de şansınız açılıyor. Sadece Merkür retrosu bitince imzayı atın.

BAŞAK

21 Kasım’a kadar sosyal tarafınız ön planda olacaktır. Etkinliklere, kültürel aktivitelere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Retroya dikkat ettiğiniz sürece eğitimde de zirveye çıkabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili tatsız bir durum pozitife dönebilir.

TERAZİ

21 Kasım’a kadar maddi olarak olumlu bir süreçte olsanız da önce Merkür retrosunun bitmesini beklemelisiniz. Sonrasında yeni gelir kaynakları için harekete geçtiğinizde beklentinizden daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

AKREP

21 Kasım’a kadar aşk hayatınızda geçmiş tekrar önünüze gelebilir. Siz eski defterleri kapatmak istedikçe geçmişinizdeki kişi ısrarcı olabilir. Doğum günlerinizi kutlarken en güçlü döneminizde olduğunuzu unutmayın ve hayatta hiçbir şeyi ertelemeyin.

YAY

21 Kasım’a kadar tek ihtiyacınız olan şey zihninizi boşaltmak olacaktır. Gereksiz düşünceler, endişeler aklınızı yorabilir. Psikolojik danışmanlık almayı veya kişisel gelişim çalışmalarına başlamayı düşünebilirsiniz.

OĞLAK

21 Kasım’a kadar şansınızın açılacağı bir dönemde olacaksınız. Bulunduğunuz çevrede başarılarınızla ön plana çıkabilirsiniz. Yaptığınız işlerle kendinizden söz ettirebilirsiniz.

KOVA

21 Kasım’a kadar Merkür retrosuna dikkat ettiğiniz sürece işlerinizi kontrol ederek tamamlayarak kariyerinizde daha güçlü bir konuma dahi gelebilirsiniz. 3 Kasım sonrası gelecekle ilgili planlarınız için harekete geçin.

BALIK

21 Kasım’a kadar Merkür retrosunda dikkatli olduğunuz sürece yüksek öğrenimde zaferlere koşabilirsiniz. Araştırmacı ruhunuzla diğerlerinin göremediği şeyleri fark edip kendinizi ispatlayabilirsiniz. Hayatınızda yeni kapıların açılacağı bir dönem.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s