Artık sert lafına alıştınız ama bugün de sert elden bir şey gelmiyor. Bugünün sebebi nedir derseniz retrosunu sürdüren Merkür! Uranüs ile agresif karşıtlığını tam olarak bugün netleştiriyor. Bunun detaylarına Merkür retrosu yazısında değinmiştik. Özet geçersek havadaki elektrik yükü fazla olacaktır. Değişen hava koşulları, yıldırımlar buna bağlı yangınlar dikkat çekebilir. Havacılık, uçuşlar, uçaklar, havalimanları yine gündemde bu hafta olabilir. Merkür retro yazısını okumak için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Düne oranla daha pozitif gelişmeler yaşayacağınız bir gün. Akademik alanda başarı sağlayabilirsiniz. Merkür-Uranüs ile beklenmedik bir borçla yüzleşebilirsiniz.

BOĞA

Finansal olarak güçleneceğiniz bir gün. Beklenen paralar gelebilir. Fakat Merkür-Uranüs karşıtlığının bir ayağı sizde. Beklenmedik haberler gün içerisinde planlarınızı bozabilir.

İKİZLER

Partnerinizle geçireceğiniz mutlu bir gündesiniz. Tek dikkat edilmesi gereken yöneticiniz Merkür. Bugünkü karşıtlığı size sağlıkla ilgili umulmadık bir gelişme yaşatabilir. Bu yanıltıcı olabilir inanmayın hemen.

YENGEÇ

Çalışma hayatında verimli bir gün. Altınızdaki ekiple başarılar kazanabilirsiniz. Sağlıkta iyiye gidiyor. Merkür-Uranüs sebebiyle aşk hayatında bir anda söylenen sözler yaralayabilir.

ASLAN

Günün genelinde çocuğunuz ve partneriniz gündemde olabilir. Güzel haberlerini alabilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla kariyerde vereceğiniz tepkiler ipleri koparabilir.

BAŞAK

Evinizle ilgili değişimler veya alım-satım işlemleri varsa bugün hayırlı sonuçlanabilir. Merkür-Uranüs karşıtlığında sizler yolculuklarda dikkat edin. Akademide ise beklenmedik gelişmeler olabilir.

TERAZİ

Kardeşleriniz, akrabalarınız ile ilgili beklentileriniz varsa bugün hayırlı sonuçlanabilir. Çevrenizde takdir edilen başarılar sağlayabilirsiniz. Merkür-Uranüs etkisiyle paraya dikkat edelim.

AKREP

Geçmişte yaptığınız yatırımlarla ilgili bugün güzel getiriler elde ettiğinizi görebilirsiniz. Merkür retrosu sizde ve Uranüs’le sert açısyla evlilik, ilişki hayatındaki sözler can sıkabilir.

YAY

Düne oranla bugün mutluluğu daha iyi hissedeceksiniz. Uzun süredir olmasını istediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz. Merkür-Uranüs size çalışma hayatında beklenmedik olayları getirebilir.

OĞLAK

Güne rüyalarınızın etkisiyle başlayabilirsiniz. Bu sefer iç sesinize kulak vermek size iyi gelebilir.Merkür-Uranüs karşıtlığıyla çocuğunuza dikkat etmelisiniz.Aşkta ansızın ortam gerginleşebilir.

KOVA

Haftanın esas şansını bugün göreceksiniz.Aklınızda dahi olmayan konularda mutlu olabilirsiniz.Merkür-Uranüs karşıtlığıyla yöneticinizden ansızın bir tepki görebilirsiniz. Kariyerde öfkeye dikkat.

BALIK

Önceden adım attığınız konularda geleceğe dair ümitsizliğe kapıldıysanız güzelh aberler gelebilir.Merkür-Uranüs sebebiyle eğitimle ve kardeşinizle ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s