16 Ekim Cuma Türkiye saatiyle 22:30’da 23 derece Terazi burcunda yeniay meydana geliyor. Ekim ayında Mars’ın sahneye oturması malesef güzel yeniayı da elimizden alıyor. Yeni başlangıçların olmaması bir yana tehlikelerle gelen bir yeniay bizleri bekliyor.

Mevcut tehlikeleri günlük burçlardaki görünümlerden biliyoruz. Tekrardan girmeye gerek yok ama yeniayda bu görünümlere ek olarak Mars retrosu tam karşıt olarak yeniayın karşısına geliyor. İşte bu hiç hoş olmayacak.

Yeniayda yeni bir şey yapmak bu sefer iyi bir fikir olmayacaktır. Mars karşıtken ve Oğlak’taki Satürn’ü Plüton’u görürken el attığımız ne varsa ya aksi gidecektir ya da çok zorlanacağızdır. Çünkü yeniaydan 2 gün önce 14 Ekim’de başlayan Merkür retrosu da arka planda çalışıyor. Yeni olabilecek şeyler ise kısıtlayıcı kararlar olabilir. Oğlak’taki gezegenler otoritenin yaptırımlarını halklar üzerinde getirebilir. Bireysel olarak sinirlerimize hakim olmak çok zor olacak. Maddi problemlerin, kariyerdeki streslerin artması agresif yapabilir. Mars-Plüton halen aktif, ufak sarsıntılar olursa sonrası için temkinli olalım.

Gönül isterdi yeni başlangıçlar için güzel şeyler yazılabilecek bir yeniay olsun. Ekim gözüktüğü gibi yeniayı da bize mutlu yaşatmıyor. Bir şeyden eminsek evet adım atalım ama hep bir olmama riskini aklımızda tutalım.

Aşağıda burçlarınızın yeniay etkilerini okuyabilirsiniz. Yükselen burcu unutmuyoruz.

KOÇ

Her ne kadar bir yeniay olsa da sizler ilişki hayatınızda güzel bir zaman yaşarken agresif olmaya yatkın olabilirsiniz. Partnerinizin tavırlarına akıl erdirmek zor olabilir. Bu sebeple ani tepkiler verebilirsiniz.

BOĞA

Bu yeniayla birlikte işinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Fakat sert etkili bir yeniay olmasından ötürü eskiyi bitirirken agresif durumlarla karşılaşabilirsiniz. Garantici olmanızda fayda var.

İKİZLER

Sert etkiler barındıran bu yeniayda aşk hayatınızda agresif olabilirsiniz. Çocuğunuza dikkat etmenizde yarar var. Yeniay yeni adımlar atmak için ideal olsa da aşkta özellikle biraz daha karşı tarafı tanımalısınız.

YENGEÇ

Bu sert etkilere sahip bir yeniay olduğundan evinizde riskli hareketlerden sakınmalısınız. Ufak ev kazaları oluşabilir. Elektroniklerinizin prizde olmadığından evden çıkarken emin olun.

ASLAN

Sert etkilere sahip bu yeniayda gergin olabilirsiniz. Söylediğiniz sözler kırıcı olabilir. Çevrenizden eleştiriler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz

BAŞAK

Sert etkilerle gelen bu yeniayda özellikle maddi konularınıza dikkat etmelisiniz. Kredi kartlarınız, yatırımlarınız risk altında olabilir. Duygusal ilişkinizde de hassas bir zamandan geçebilirsiniz.

TERAZİ

Sizlerin burcunda gerçekleşen yeniay, fazlasıyla sert etkiler barındırıyor olacak. Sinirleriniz gergin olabilir. İlişki ve evlilik hayatınızda karşılıklı olarak agresif tepkiler verebilirsiniz. Öfke kontrolünde zorlanacağınız haberler alabilirsiniz.

AKREP

Bu sert etkili bir yeniay olacağından sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aniden gelişen bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Kendinizi tehlikeli işlerden sakınmalısınız. Psikolojik olarak da agresif olacağınız bir zamanda olacaksınız.

YAY

Bu ciddi anlamda sert bir yeniay olduğu için çevrenize karşı agresif olabilirsiniz. Özellikle dostlarınızla aranız açılabilir. Paranıza ve değerli eşyalarınıza çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Bu sert etkili yeniayda sizler kariyer hayatınızda agresif olabilirsiniz. Sinirli anınızda söyledikleriniz başınıza dert açabilir. Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşanabilir.

KOVA

Sert etkileri olan bu yeniayda yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız. Aceleci ve riskli davranışlar yapmamalısınız. Yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde sizi gergin yapabilecek durumlar oluşabilir.

BALIK

Bu sert etkilere sahip yeniayda ekonomik durumunuz sarsılabilir. Yeni bir borca girmek isterken elinizdekileri kaybetmemeye dikkat edin. Beklenmedik maddi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sağlığınızı da etkileyecek tehlikeli hareketlerden uzak durmalısınız.

Astromeri,

15.10.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s