Bugün de gergin ve tehlikeli etkilerle devam. Oysa ki akşam 22:30’da bir yeniay gerçekleşiyor. Ama Mars retrosu ve diğer gezegenler sağolsun bu güzel Terazi yeniayını da elimizden alıyorlar. Çok dikkatli olmamız gereken bir yeniay. Öncü burçlarda 23 dereceye yakın gezegenleri olanlar ve yükseleni öncü burç olanlar (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) daha dikkatli olmalı. Yeniayın burçlarınıza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz. 16 Ekim Terazi yeniayının detayları için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Her ne kadar bir yeniay olsa da sizler ilişki hayatınızda güzel bir zaman yaşarken agresif olmaya yatkın olabilirsiniz. Partnerinizin tavırlarına akıl erdirmek zor olabilir. Bu sebeple ani tepkiler verebilirsiniz.

BOĞA

Bu yeniayla birlikte işinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Fakat sert etkili bir yeniay olmasından ötürü eskiyi bitirirken agresif durumlarla karşılaşabilirsiniz. Garantici olmanızda fayda var.

İKİZLER

Sert etkiler barındıran bu yeniayda aşk hayatınızda agresif olabilirsiniz. Çocuğunuza dikkat etmenizde yarar var. Yeniay yeni adımlar atmak için ideal olsa da aşkta özellikle biraz daha karşı tarafı tanımalısınız.

YENGEÇ

Bu sert etkilere sahip bir yeniay olduğundan evinizde riskli hareketlerden sakınmalısınız. Ufak ev kazaları oluşabilir. Elektroniklerinizin prizde olmadığından evden çıkarken emin olun.

ASLAN

Sert etkilere sahip bu yeniayda gergin olabilirsiniz. Söylediğiniz sözler kırıcı olabilir. Çevrenizden eleştiriler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızdaki konular istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ilgili sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz

BAŞAK

Sert etkilerle gelen bu yeniayda özellikle maddi konularınıza dikkat etmelisiniz. Kredi kartlarınız, yatırımlarınız risk altında olabilir. Duygusal ilişkinizde de hassas bir zamandan geçebilirsiniz.

TERAZİ

Sizlerin burcunda gerçekleşen yeniay, fazlasıyla sert etkiler barındırıyor olacak. Sinirleriniz gergin olabilir. İlişki ve evlilik hayatınızda karşılıklı olarak agresif tepkiler verebilirsiniz. Öfke kontrolünde zorlanacağınız haberler alabilirsiniz.

AKREP

Bu sert etkili bir yeniay olacağından sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aniden gelişen bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Kendinizi tehlikeli işlerden sakınmalısınız. Psikolojik olarak da agresif olacağınız bir zamanda olacaksınız.

YAY

Bu ciddi anlamda sert bir yeniay olduğu için çevrenize karşı agresif olabilirsiniz. Özellikle dostlarınızla aranız açılabilir. Paranıza ve değerli eşyalarınıza çok dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

Bu sert etkili yeniayda sizler kariyer hayatınızda agresif olabilirsiniz. Sinirli anınızda söyledikleriniz başınıza dert açabilir. Aşk hayatınızda hayal kırıklıkları yaşanabilir.

KOVA

Sert etkileri olan bu yeniayda yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız. Aceleci ve riskli davranışlar yapmamalısınız. Yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde sizi gergin yapabilecek durumlar oluşabilir.

BALIK

Bu sert etkilere sahip yeniayda ekonomik durumunuz sarsılabilir. Yeni bir borca girmek isterken elinizdekileri kaybetmemeye dikkat edin. Beklenmedik maddi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sağlığınızı da etkileyecek tehlikeli hareketlerden uzak durmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s