Bugünün dünden tehlikesi az mı hayır son gaz devam ediyoruz. Güneş-Mars karşıtlığının üstüne Güneş rahat durmuyor daha tehlikeli olan Mars’ın bir oktav üstü Plüton’a gidiyor. Bu yer altı için hayırlı olmaz. Ayrıca politikada sert rüzgarlar esebilir. Dünya, ülke fark etmez sadece virüs değil her konuda ölümler artabilir. Kazalar, olmadık şeyler insan hayatlarına mal olabilir. Bir de yarın yeniaya gidiyoruz. Bu da tatlı değil. 14 Ekim Merkür retro yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Güneş-Plüton etkisiyle önce ilişkilerde sonra kariyerde öfkenize hakim olmalısınız. Söylediklerinizden geri dönüş olmayabilir.

BOĞA

Güneş-Plüton sert açısıyla sizler sağlığınızı riske atmamalısınız. Seyahatlerinizde çabuk ve agresif davranırken kendinizi tehlikeye atmamaya dikkat edin.

İKİZLER

Güneş-Plüton etkisiyle çocuğunuza dikkat etmenizde yarar var. Ayrıca maddi olarak zorlanabilirsiniz. Beklenmedik borçlar öfkelendirebilir.

YENGEÇ

Güneş-Plüton agresif etkisiyle sizler evinizde dikkatli olun. Evlilik hayatında sebepsiz yere partnerinizden öfkeli tavırlar görebilirsiniz. Sözleri üzebilir.

ASLAN

Güneş-Plüton sert açısı eğitimde sizi bugün zorlayabilir. İş hayatında sözlere dikkat yanlış algılanabilir. Kardeşle ilgili haberler gelebilir.

BAŞAK

Güneş-Plüton sizleri bugün maddi olarak gergin yapabilir. Söz verilen tutarların elinize geçmemesi öfkelendirebilir.

TERAZİ

Güneş-Plüton sert etkisinde bugün her konuda çok dikkatli olmalısınız. Agresif ruh haliyle ani kararlar almayın. Evde tehlikeli işler yapmayın.

AKREP

Güneş ve Plüton sert etkisi bugün sizlere sağlıkta uyarı yapabilir. Geçmişteki bir olayın, kişinin tekrardan gündeme gelmesi sizi öfkelendirebilir.

YAY

Güneş-Plüton etkisiyle bugün dost ortamında gerginlik olabilir. Ayrıca paranıza, değerli eşyalarınıza her zamankinden çok dikkat edin.

OĞLAK

Güneş ve Plüton agresif olurken bir ayağı olan Plüton sizlerde! Öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Kendinizi riske atacak her işten kaçının.

KOVA

Güneş-Plüton sert açısıyla yolculuklarda dikkatli olun. Kemik ağrıları, diş problemleri nüks edebilir. Sağlık bugün ihmale gelmez.

BALIK

Güneş-Plüton açısıyla bankacılık işlemlerinde sorunlar olabilir. Çevrenizde agresif bir tutumda olabilirsiniz. İnsanların hırsları için her şeyi yapabileceklerine şahit olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s