Yeni haftaya başlarken elimizde bulunan en şanslı gün bugün olabilir. Bundan sonrası gergin bir gündemle bizleri bekliyor. Haftalık videoda bu detaylara değindik. Şimdi bugüne bakalım. Bugün güzel hatta şansımız bile var. Yalnız Ay, bugün 10:17-18:33 arası uzun süre boşlukta. Bu zaman diliminde yeni bir şeye başlamak veya bir şeyi sonuçlandırmak zor olabilir. Onun dışında her şey güzel. Bu haftayla beraber Mars retrosu etkisini arttıracak. 10 Eylül-14 Kasım Mars retrosu yazısını hatırlamak için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Güne en şanslı başlayanlar sizler olabilirsiniz. Her konuda desteğiniz olacak. Sosyal yardım kuruluşlarında enerjinizi harcayabilirsiniz. Aşkta ise detaycı olmazsanız romantik bir gün.

BOĞA

Kariyer hayatında aktifseniz yoğun ama buna rağmen verimli bir gün olabilir. İş görüşmeleri için ideal. Çalışmıyorsanız özgürlüğünüz ön planda olacak. Dobra tavrınız eleştiri alabilir.

İKİZLER

Yurt dışı işlerinizde bugün olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Kendinizi seyahat planları yaparken bulabilirsiniz. Akademik alanda başarılı bir gün. Umduğunuzdan güzel sonuçlar alabilirsiniz.

YENGEÇ

Maddi olarak beklentileriniz gerçek olabilir. Miras davanız varsa haber gelebilir. Yalnız Ay boşluktayken para transferleri veya internet alışverişi yapmayın.

ASLAN

İlişki hayatınızda şans sizinle olacak. Partnerinizin değiştiğini, size olan ilgisinin arttığını görebilirsiniz. Kalbiniz boşsa gönlünüzü marjinal birine kaptırabilirsiniz.

BAŞAK

Ofis hayatında güzel haberlerle güne başlayabilirsiniz. Sağlıkta beklediğiniz sonuçlar varsa şifacı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçe kapanmak yerine bugün sosyalleşmek iyi gelecektir.

TERAZİ

Aşk hayatında mutluluk bugün sizinle. Flört aşamasında bir durumunuz varsa ilişkiye ilerleyebilir. Çocuğunuzla ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. Bugün şanslısınız.

AKREP

Güne haneyle ilgili sevindirici haberlerle başlayabilirsiniz. Ev, arsa, gayrimenkul işleriniz varsa bugün güzel gelişmeler yaşanabilir. Huzurlu hissedeceğiniz bir gün.

YAY

Eğitim hayatınızda başarılı bir gün. Başvurular için sabah şansınız açık. Kardeşiniz veya kardeş gibi gördüğünüz yakınlarınızdan haberler alabilirsiniz. Ay boşluktayken mesajlarınız iletilmemiş olabilir kontrol edin.

OĞLAK

Maddi anlamda özgür hissedeceğiniz bir gün. Elinize paralar geçebilir. Bunu hak ettim diyerek bu sefer başkası için değil kendiniz için harcayabilirsiniz.

KOVA

Bugün sizleri kimse yapmak istedikleriniz konusunda geri çekemeyecek. Kendinize güveniniz sayesinde her işi başaracaksınız. Çekiciliğiniz ön planda aşkta şansınız açık.

BALIK

Geçmişten birinden haber alabilirsiniz. Bu tamamen arkanızda bıraktığınız biri olabilir. Bu durum kafanızı karıştırabilir. Ay boşluktayken yeni bir iş yapmak yerine yarım kalanları tamamlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s