Bugünün güzel haberi Satürn’den geliyor! 2020 Satürn retrosu artık bitiyor. Bu durum bireysel olarak bir nebze daha rahatlatacaktır. Ama tam bitti deyip sevinirken Mars, Satürn’ün peşini bırakmıyor. Bu gece itibariyle Mars-Satürn sert açısı aktifleşiyor. Bunların hep sebebi Mars retrosuydu. Şimdi ele geçiriyor bu retro dünyayı ve ülkemizi. Savaş ortamı dediki, yer altı dedik ama bu daha Ekim’in ayak sesleri. Paragrafı güzel haberle bitirelim. Sabah gerçekleşen Venüs-Mars güzel açısı ilişkilerde destek verecektir. Mars’ın sert tavrını Venüs ilişkilerde en azından yumuşatacaktır.

KOÇ

Hiç olmadığı kadar melankolik bir Koç burcu olabilir. Belki de sert görünümler sizi daha da karamsar yapacak. Günün tavsiyesi bir işinizle veya bir beklentinizle ilgili önce kötüyü düşünmeyin.

BOĞA

Karışık bir güne sizler şanslı başlıyorsunuz. Kendinize güvenirseniz aşk hayatında olmaz dediğiniz her şey gerçek olur. Gerek iş gerek eğitim hayatında başarılı bir gün.

İKİZLER

Kariyerde bugün dalgınlıklarınız işlerinizi uzatabilir. Yöneticinizle aranızdaki gerginlikler yaşanabilir. Gelecekle ilgili yatırım planları olanlar varsa bu hafta biraz beklemelidir.

YENGEÇ

Böyle değişken bir günde Yengeç burçları pozitiflikle başlıyor. Bu uzun zamandır beklentide olduğunuz bir konu olabilir. Akademik alanda kendinizi ispat edeceğiniz bir gün olabilir.

ASLAN

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Duygusal anınızda düşünmeden para harcayabilirsiniz. Güzel haber ise eşinizin maddi durumundan gelebilir.

BAŞAK

İlişkinizde bugün romantik anlar olabilir. Özellikle Venüs-Mars size geçmişteki bir ilişkinizde tekrardan başlama ihtimalini getirebilir. Evliliğinizde ise partneriniz size sürprizlerle gelebilir.

TERAZİ

Ofiste hareketli bir gün olabilir. Altınızda çalışanlarla anlaşmak zor olsa da günün sonunda başarı sizinle olacak. Sağlık problemlerinizin üstüne düşmelisiniz.

AKREP

Aşk hayatında bu hafta daha güzel bir gün olamaz. Adım atmak istiyorsanız veya bir şans daha verecekseniz bugün her şey yolunda gidecektir. Çocukla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

YAY

Gün içinde aileyle ilgili haberler alabilirsiniz. Bu bir aile bireyinin şifa haberi olabilir. Gayrimenkul alım satım işleriniz varsa bugün bitirmeniz iyi olacaktır.

OĞLAK

Sizler için aktif bir gün. İletişim trafiğiniz artacaktır. Eğitim hayatında duygusal kararlar almayın. Her şeyin üstüne gidin. Kardeşler gündeme düşebilir.

KOVA

Bugün parasına odaklanan bir Kova burcu var. Maddi olarak derin nefes alacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yatırım yapmak için acele etmeyin.

BALIK

Güne enerjik başlıyorsunuz. İçten içe gün benim günüm diyebilirsiniz. O kadar pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler için bugünü seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s