Bugünün kendisi güzel sabahı biraz surat asık olsak da sonrasında keyfimiz yerine gelecektir. Bugünün diğer önemli konusu ise Merkür Akrep burcuna geçiyor. Merkür bu sefer uzun süre kalacak. Çünkü 14 Ekim’de retrosuna başlayacak. Aşağıda Merkür-Akrep geçişinin burçlarınıza etkilerini okuyabilirsiniz. Merkür retro yazısı ayrıca gelecektir.

KOÇ

1 Aralık’a kadar ekonomik koşullarınıza dair yeni haberler öğrenebilirsiniz. Belki de kredi başvurunuz varsa onaylanmış olabilir. Bir miras kaldığını da öğrenebilirsiniz. Eşinizin maddi durumu öne çıkabilir.

BOĞA

1 Aralık’a kadar eşinizle, sevgilinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Aranızda bir soğukluk varsa geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz. Merkür, retro sürecine girmeden ortaklıkla yürütülen işiniz varsa imzalarınızı atın.

İKİZLER

1 Aralık’a kadar ofis hayatınızda değişiklikler yaşayacağınız haberler alabilirsiniz. Düşünce yapınız genel olarak olumsuza yönelse de güzel şeyler aslında sizleri bekliyor olacak. Tek yapmanız gereken önce negatifi düşünmemek.

YENGEÇ

1 Aralık’a kadar aşk hayatınızı gereğinden fazla sorgulayabilirsiniz. Çocuğunuza karşı da korumacı olmak isterken hayatına müdahale etmemeye dikkat edin. Sevginizi gösterirken otoriter olmamaya dikkat edin.

ASLAN

1 Aralık’a kadar aile bireylerini ilgilendiren bir haber alabilirsiniz. Evinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu durumla ilgili de haberler alabilirsiniz. Ailede yaşça büyük birinin sağlık sorunu gündeme gelebilir.

BAŞAK

1 Aralık’a kadar eğitim hayatınızda aktif olacağınız bir dönemdesiniz. İletişim kurduğunuz çevrede sessiz kalmak yerine kendinizi gösterdiğinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz ile ilgili haberler alabilirsiniz.

TERAZİ

1 Aralık’a kadar gelirinizle ilgili konularda haberler alabilirsiniz. Yatırımlarınızda kazançlarınızın arttığını öğrenebilirsiniz. Sadece 14 Ekim öncesi yüklü miktarlar için anlaşmalarınızı bitirmek iyi olacaktır.

AKREP

1 Aralık’a kadar kendinizi keşfetme sürecinde olacaksınız. Merak duygunuz, araştırmacılığınız had safhada olacak. Bu dönem içinize kapanmak yerine dışa dönük olmalısınız.

YAY

1 Aralık’a kadar geçmiş yaşanmışlıklarınız aklınıza gelebilir. Geride bıraktığınız kişilerden haber alabilirsiniz. Hisleriniz güçlü olacaktır. Bu dönem rüyalarınızı dikkate almanızda yarar var.

OĞLAK

1 Aralık’a kadar sosyal yönünüz oldukça ön plana çıkacaktır. Dostlarınızla olan iletişiminiz artacaktır. Bulunduğunuz çevrede tanınmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi sosyal yardım kuruluşlarının çalışmalarına adayabilirsiniz.

KOVA

1 Aralık’a kadar kariyer hayatınızda kendinizden söz ettirebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. Bu bir iş teklifi de olabilir. Çalışmayanlar için gelecekle ilgili planlarını yapmak için fırsatlar karşılarına çıkabilir.

BALIK

1 Aralık’a kadar yüksek öğrenimle ilgili konularınızda ciddi bir çalışma sürecine girebilirsiniz. Bazı aksilikler çıksa da her zorluğu yendiğinizde istediğiniz akademik başarıyı elde edeceksinizdir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s