Sabah 09:00 sularına kadar belirsiz, biraz agresif bir enerji olsa da sonrası bugün yine güzel. Şansımızın yaver gideceği bir zamandayız. Sosyal olduğumuz, dışa dönük neşeli bir gündeyiz.

KOÇ

Güne güzel başlıyorsunuz. İlişkinizde de şanslı bir günde olacaksınız. Ayrıca girişken yapınız sayesinde bugün iş anlamında da güzel haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Planlarınızı artık eyleme dökme vakti. Gelecekle ilgili endişeleriniz yersiz olacaktır. İş için başvuru düşünüyorsanız bugün şansınız açık olacak. İleride geri dönüş olabilir.

İKİZLER

Sizler için hem pozitif hem yerinizde duramayacak kadar enerjik bir gün olacaktır. Seyahatler gündeminize düşebilir. Aşk hayatında yaşadığınız gelişmelerle mutlu olabilirsiniz.

YENGEÇ

Finansal konularda enerjinizi harcayabilirsiniz. Fakat bir anlık istek veya heves yüklü harcamalar yapmanıza neden olabilir. Sağlıkla ilgili de daha zinde bir gündesiniz.

ASLAN

Evlilik hayatınızda tutkulu bir günde olacaksınız. Haftanın sert etkilerini unutturacak şekilde partneriniz sizi mutlu edebilir. Eğitim hayatında ise başarılı bir gün geçirebilirsiniz.

BAŞAK

Gün içinde duygusal hayatta kendinizi baskı altında hissettiniz bile aslında dilediğinizi yapmak sizin elinizde. Çalışma hayatında başarılı olmak için herkesten farklı işler yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

TERAZİ

Sabah belki gergin geçecek gibi hissedeceksiniz. Ama aslında ne kadar şanslı bir günde olduğunuzu sonradan fark edeceksiniz. Her konuda şansınız açık ama en çok aşk hayatında bunu görebilirsiniz.

AKREP

Sizin için bugün aileniz öncelikli olacaktır. Duygusal anlar yaşanabilir. Belki özlediğiniz birini görmek veya hasta birinin şifa bulduğunu öğrenmek sevindirebilir. Ev için değişimler olabilir.

YAY

Beklenen haberler bugün ulaşabilir. Eğitim hayatında ise sınavlar veya projeler varsa iyi geçebilir. Kardeşlerle ilgili sıkıntılar varsa tatlıya bağlanabilir. Dostlarınızdan bir anda davet alabilirsiniz.

OĞLAK

Gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Hatta bazı güzel haberlerin bugün kutlamasını yapabilirsiniz. Yüklü yatırımlar veya kontrat imzalamak için gayet güzel bir gün.

KOVA

Günün en mutlusu seçilebilirsiniz. Sizlerin günü diyebiliriz. Gerek aşk gerek eğitim her konuda bugün şansınız açık. Ayrıca dış görünümde değişimlerde istediğiniz gibi sonuçlar elde edebilirsiniz.

BALIK

Güzel günün melankolik burcu siz olabilirsiniz. Aslında bir şey yokken bile aklınıza takıla geçmişteki bir mesele enerjinizi azaltabilir. Sağlığınızı bu hafta sonu ihmal etmeyin. Rüyalar çıkabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s