Bugünün en güzel haberi Jüpiter’den geliyor. Oğlak burcundaki retrolardan biri bugün son buluyor. Evet Jüpiter retrosu bitiyor! Şansımızın gezegeni artık düzeliyor. İkinci güzel haber ise Venüs-Kiron ikilisinden geliyor. Bu da ilişkiler yaraları sarmak için ideal olacaktır.

10 Eylül-14 Kasım Mars retrosu yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Kiron’un sizde olması bugün yıpranmış ilişkinizde toparlanmalar yaratabilir. Çocuğunuzla ilgili veya çocuk beklentiniz varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Sizler bugün iç sesinize güvenin. Ailenize dair içinize doğan şeyler gerçek olabilir. Sevdiğinize karşı duygularınızı gizlemeyin belli edin.

İKİZLER

Enerjinizi başkalarını mutlu etmek için harcamak manevi olarak iyi gelecektir. Bu bir yardım kuruluşu için de olabilir. Aşkta hemen negatife odaklanmayın.

YENGEÇ

Sabah her şey planlı gitmezse bırakın stres yapmayı ve olması gereken zamanı bekleyin. Günün esas mesajı Yengeç burcu kendini mutlu etmeli ve kimseden bir şey beklememeli.

ASLAN

Seyahatlerin, ufak gezilerin bile ruhunuza iyi gelebileceği bir gün. Aşkın gezegeni Venüs sizlere duygusal hayatta da şans getirecektir. Seviyorsanız gururu bırakın.

BAŞAK

Eski gönül ilişkinizden ansızın geri dönüş olabilir. Gönlünüzü almak için sürprizler yapabilir. Uzun zamandır zoraki ilerleyen işlerinizde şansınız açılıyor.

TERAZİ

Bugün yöneticiniz Venüs size evlilik hayatında son bir şans vermeniz için destek olabilir. Partneriniz hatalarını anlamış olabilir. Pozitif bir gün kendinizi eve kapamayın.

AKREP

Sizler bugün keşke yapsam ya da yapsaydım dediğiniz şeyler için tekrar harekete geçebilirsiniz. Bu bir gönül ilişkisiyse hiç de geç değil şansınız açık.

YAY

Bugünü bir iyilik yaparak kendinize ayırın ve özgürce istediğinizi yapın. Sizlerin uzun süreli ilişkisinde, evliliğinde gündüz sürprizler yaşanabilir.

OĞLAK

Gün içinde harcama yapmaya yatkın olacaksınız. Kendinizi frenlemeye dikkat edin. Eşinizin maddi durumunda artış olacak bir döneme giriyorsunuz.

KOVA

Size bugün umulmadık şekilde gönül ilişkisinde sürprizler olabilir. Venüs evlilik evinizde, yıpranmış ilişkinizde partneriniz evlilik teklifleriyle gelebilir.

BALIK

Güne başladığınızda zihniniz karışmış doğru karar almakta zorlanabilirsiniz. Devamında yakınlarınızdan duyacaklarınız mutlu edecektir. Parayla ilgili güzel bir döneme giriyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s