Bugüne ve haftaya güzel başlıyoruz. Enerjimiz yüksek önce ben diyeceğimiz bir gündeyiz.

KOÇ

Güne şanslı başlıyorsunuz. Beklentide olduğunuz ne varsa olumlu ilerleyebilir. Aşk ve çocuk konularında havaya uçabilirsiniz.

BOĞA

Aileye mutluluk hakim olacak. Şifa bekleyen birinin iyileşeceğini öğrenebilirsiniz. Gayrimenkul işleriniz için ideal bir gün.

İKİZLER

Eğitimde başarılı bir gün geçirebilirsiniz. Görüşmeleriniz bugün olumlu geçebilir. En güzeli uzun zamandır beklenen haber gelebilir.

YENGEÇ

Sizler maddi olarak rahata erebilirsiniz. Gelirinizdeki belirsizlikler son bulabilir. Yatırım işlemlerinizi yarına bırakmayın.

ASLAN

Bugün sizin gününüz! Tam bir Aslan gibisiniz. Kimse karşınızda duramıyor. Aklınıza koyduğunuzu yapıyorsunuz. Aşkta şans var.

BAŞAK

Sağlıkta şifa bulacağınız bir gün. Karamsar ruh hali yerine bugün her konuda pozitif olursanız aslında olumlu şeyler olduğunu göreceksiniz.

TERAZİ

En şanslı burç deseler cevap Terazi! Bugün olmaz, yapamam, şansım yok dediğiniz her konuda harekete geçin sonucu göreceksiniz.

AKREP

Size bugün kariyer hayatında pozitif etkiler var. Umduğunuzdan daha iyi bir gelişme olabilir. Kendinize güvenin başkasına bakmayın.

YAY

Güne pozitif, asla suratı asılmayacak bir modda başlıyorsunuz. Çünkü çok güzel haberler var. Akademik hayatta da sizi kimse tutamayacak.

OĞLAK

Ekonomik olarak güçleneceğiniz bir gün. Borçlarınızı giderecek paralar elinize geçebilir. Miras konunuz gündeme gelebilir.

KOVA

Bugün ilişkinizde tutkulu anlar yaşayabilirsiniz. Eğer siz birine açılacaksanız yarına bırakmayın. Aşkta şans var.

BALIK

Güne iş hayatında güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Bu bir nebze duygusal olarak da sizi yükseltecektir. Sağlık ise düzeliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s