Bugünün iki zıt etkisi var. Değişik bir gündeyiz. Ya güzel ya kötü geçecek. Güzel kısmı Güneş-Plüton ikilisinden geliyor. Bu güçlendiren bir görünümdür. İş hayatında özellikle bunun etkisini görebiliriz. Diğer yandan kötü haber ise Venüs-Uranüs ikilisinden geliyor. Bu gönül ilişkisinde beklenmedik tepkileri getirebilir. Ayrıca parayla ilgili olmadık kayıplar olabilir. Bu görünüm iki gün sonraki yeniayda da aktif. Dünya beklenmedik olaylara şahit olabilirken bizim ülkemizde en çok buna gebe olanlardan. Yer altının uyarıları bu hafta artmaya devam edebilir.

KOÇ

Güzel haberler sağlıkta ve çalışma hayatında gelebilir. Sert etkiler ise aşk ve çocuk konularında beklenmedik şeyler getirebilir.

BOĞA

Sizler pozitif gelişmeleri yakınlarınız, çocuklarınız ile ilgili yaşayabilirsiniz. Sert etkiler evi içinde yaşanabilir dikkat edelim.

İKİZLER

Bugün gayrimenkul, alım-satım, kiralama işlerinizde şansınız açık. Öte yandan kardeşlerinizle ilgili gergin bir gün olabilir.

YENGEÇ

Maddi olarak risk almamanız gereken bir gün. Değerli eşyalarınıza da dikkat etmekte yarar var. Eğitim ise tam tersi şans sizinle olacak.

ASLAN

Sizler için her konuda risk almamak çok önemli. Hem para hem aşk en çok beklenmedik konuları size getirebilir. Güzellikler ise iş hayatinda gelebilir.

BAŞAK

Güne aslında psikolojik olarak güçlü başlasanız da buna eski defterlerin açılması engel olabilir. Hatta eski bir ilişkinizle ilgili yine can sıkıcı şeyler duyabilirsiniz.

TERAZİ

Güne sağlıkla ilgili güzel haberlerle başlayabilirsiniz. Fakat dostlardan, yakın çevrenizden yana hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz.

AKREP

Bugün size görünmez bir şans destek olacaktır. Fakat bunu hissetmek kariyer hayatında zor olacaktır. Maddi beklentileriniz karşılanmayabilir.

YAY

Sizin için bugün seyahatlerde dikkatli olmakta fayda var. İş veya aşkta sinirli olmanız dalgınlıklara sebebiyet verebilir. Egzersizle rahat form tutabilirsiniz.

OĞLAK

Gücünü akademik alanda kanıtlayan bir Oğlak olabilir. Diğer yandan maddi olarak açılmayın. Beklenmedik bir borç çıkabilir.

KOVA

Sizler için evlilik hayatında beklenmedik tepkiler olabilir. Bunun nedeni maddi bir konunun tekrardan gündeme gelmesi olabilir. Aileye ise sevinçli haberler gelebilir.

BALIK

Güne iş hayatında stresli koşullarda başlayabilirsiniz. Maddi kayıplar can sıkabilir. İlişkide ise tam tersi şanslı, ciddi adımlar atilmaya başlanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s