Bugün güzel ama hala arka planda sert etkilerin gölgesi devam ediyor unutmayalım. Günün teması şans ve sürpriz herkese mutluluk getirmesi dileğiyle…

Bu akşam astromerii instagram 21:00 canlı yayın unutmayalım. Harita öğrenmeye devam.

KOÇ

Günün şansını sizler iş hayatında hissedebilirsiniz. Ayrıca parayla ilgili de sürprizler olabilir.

BOĞA

Sizler en şanslı ilan edilebilirsiniz. Aşk, iş, sağlık her konuda parlıyorsunuz. Dış görünümde değişim için ideal bir zaman.

İKİZLER

Güne aileyle ilgili sürpriz haberler alarak başlayabilirsiniz. Esas şok edici olay geçmiş gönül ilişkisinden bir dönüş olabilir.

YENGEÇ

Sizlere sabahla beraber sürpriz haberler gelebilir. Eğitim ve iş dünyasına dair olabilir. Dostlarınızla seyahat planları belirginleşebilir.

ASLAN

Maddi olarak size pozitif haberler gelebilir. Kariyerde ise zirveye oynadığınız bir gün. Yöneticinizden destek görebilirsiniz.

BAŞAK

Gün sizin gününüz! Hem de yanınızda şans da var. Her konuda harkete geçin. Akademik alanda beklentiden öte gelismeler sevindirebilir.

TERAZİ

Güne rüyalarınızın etkisinde başlayabilirsiniz. Durgun olsanız da devamında kredi, borç gibi meselelerle ilgili maddi güzellikler gelebilir.

AKREP

Parmakla gösterilen bir Akrep burcu olabilirsiniz. Başarılarınızla kendinizden bahsettirebilirsiniz. İlişkide ise sürprizlere hazır olun.

YAY

Sizlere kariyerde destek var. İş başvurusu, görüşmesi için ideal bir gün. Ayrıca sağlıkta kötü hissederken bir anda iyileşme sürecine girebilirsiniz.

OĞLAK

Güne pozitif haberlerle başlayabilirsiniz. Yurt dışı işleriniz, akademik konularınız sorunsuz ilerleyebilir. Akşta sürprizli bir sabah olabilir.

KOVA

Finansal olarak güçleneceğiniz bir gün. Borçları kapatacak bir gelişme yaşayabilirsiniz. Eviniz, aileniz bugün size iyi gelecektir.

BALIK

Evlilikte, ilişkide romantik bir sabah. Gerginliklerin yerini huzur alabilir. Eğitimde sürpriz bir gelişme yaşanabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s