Bugüne biraz gergin başlasak da devamı güzel. Fena bir günde değiliz. Duygusal olarak toparlanmaya başlayabiliriz.

KOÇ

Haneye sevinçli haberler gelebilir. Özellikle maddi olarak bir beklentiniz varsa sürpriz bir şekilde gerçek olabilir.

BOĞA

Sosyal bir gün içinize kapanmanın hiç sırası değil. Çevrenizde aktif olmak size iyi gelecektir. Sabah sürprizlere hazır olun.

İKİZLER

Finansal olarak yine güzel gelişmelere gebe bir gün. Ayrıca aşkta ansızın romantik bir gelişme yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Sizler için yine yüksek enerjili bir gün. Dış görünüşünüzle ilgili değişimler için sabahı seçebilirsiniz. Duygusal karmaşa bitiyor.

ASLAN

Güne geçmişte bıraktığınız birinden alacağınız sürpriz bir haber damga vurabilir. Rüyalarınız çıkabilir hisleriniz çok güçlü.

BAŞAK

Çok mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Bu siz veya yakınlarınızı ilgilendiren bir haber olabilir. Aşkta akşam romantizm hakim.

TERAZİ

Gelecekle ilgili planlarınızı eyleme dökmek için kolları sıvayabilirsiniz. Finansal olarak sizi sevindirecek haberler gelebilir.

AKREP

Pozitif bir Akrep var bugün. Duyduğu, aldığı haberler çok iyi gelecektir. Umut ettiğiniz bir konu beklenmedik anda istediğiniz yönde sonuçlanabilir.

YAY

İş anlamında kafa karışıklıklarının biteceği bir gün. Maddi olarak zorlandığınız konularda sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

OĞLAK

Kalbi boş olana sürpriz bir aşk varken, dolu olana ise ilişkide ciddiyete gidilen adımlar bugün atılabilir. Partnerinizin sizi mutlu edeceği bir gün.

KOVA

Güne depresif gibi başlasanızda aslında alacağınız sürpriz haberler havalara uçurabilir. Ailede kutlanacak bir gelişme yaşanabilir.

BALIK

Gün içinde değişen bir ruh haliniz olabilir. Ama öğlenle beraber pozitiflik hakim olacak. Sürpriz bir arama, mesaj aşk hayatında sevindirebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s