Bugün bir gezegen değişikliğimiz var. Merkür yöneticisi olduğu Başak burcuna geçiş yapıyor. Merkür bu burçta 5 Eylül’e kadar kalıyor. Aşağıda burçlarınızın içinde Merkür-Başak burcu geçişinin etkilerini okuyabilirsiniz. Günün geneline bakarsak, bugün yine güzel. Yeniayın mutlu enerjisi devam ediyor. Sağlıkla ilgili şifa bekleyenlere bugün güzel haberler gelebilir. 19 Ağustos yeniay yazısı için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

5 Eylül’e kadar çalışma ortamınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi haberi alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili beklediğiniz sonuçlar elinize ulaşabilir.

BOĞA

5 Eylül’e kadar çocuğunuzla ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Partnerinizle ilgili merak ettiklerinize bir bir yanıt bulabilirsiniz. Yeni bir hobiye ilgi duymaya başlayabilirsiniz.

İKİZLER

5 Eylül’e kadar aile bireylerini ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Şu ana kadar duymadığınız şeyler kulağınıza çalınabilir. Sizden saklananlar ortaya çıkabilir.

YENGEÇ

5 Eylül’e kadar eğitim hayatınızda güzel bir dönemde olacaksınız. Yeni eğitimlere başlamayı düşünebilirsiniz. Bilgiye susamış olduğunuz bir süreçte olacaksınız. Kitaplara yoğunlaşabilirsiniz.

ASLAN

5 Eylül’e kadar beklediğiniz bir maddi fırsatla ilgili haberler alabilirsiniz. Yatırım fırsatları çıktığında aceleci davranmadan ince eleyip sık dokuyun.

BAŞAK

5 Eylül’e kadar yöneticiniz Merkür sizlere güç verecektir. Kendinizle ilgili yapmak istedikleriniz için eyleme geçmelisiniz. Bu bir eğitim veya kendinizi geliştirmeye yönelik bir çalışma da olabilir.

TERAZİ

5 Eylül’e kadar hislerinize güvenin. İçinize doğan şeyler gerçek olabilir. Sağlık durumunuzla ilgili haberler alabilirsiniz. Bu dönem rüyalarınız mesaj içerebilir.

AKREP

5 Eylül’e kadar dostlarınıza daha fazla vakit ayıracağınız bir dönemde olacaksınız. Sosyal yaşamınıza önem vereceksiniz. Sosyal yardım kuruluşları için harekete geçebilirsiniz.

YAY

5 Eylül’e kadar kariyer hayatınıza dair gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitimleriniz, seminerleriniz sıklaşabilir. İş arayışlarınız varsa geri dönüşler başvurulardan olabilir.

OĞLAK

5 Eylül’e kadar akademik hayatınızda kendinizi gösterebilirsiniz. Eğitimlere, araştırmalara ilginiz artabilir. Felsefe, astroloji gibi konulara olan ilginiz yüksek olabilir. Detaycılığınız sayesinde her konuda başarı elde edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili haberler alabilirsiniz.

KOVA

5 Eylül’e kadar maddi durumunuzdaki konular için detaylıca analiz yapabilirsiniz. Harcamalarınızda neleri kısmalısınız buna odaklanabilirsiniz.Mirasla ilgili haber gelebilir.

BALIK

5 Eylül’e kadar evliliğinizde olan sorunları konuşarak çözebileceğinizi göreceksiniz. İçinize atmak ya da üstünü kapatmak yerine açıkça rahatsızlıklarınızı dile getirdiğinizde karşı tarafta duyarsız kalmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s