Bugün o gün! Uzun süredir hasret kaldığımız gelişmeleri, mutlulukları, şanslı olayları getirecek yeniay, bu sabah 05:41’de gerçekleşiyor. Aslan burcunda 26 derecedeki bu yeniay harika etkilerle geliyor. Günlük burcunuzda yeniayın size olan etkilerini okuyabilirsiniz. Aslan burcundaki yeniayın detaylarını ve öngörülerini okumak için tıklayabilirsiniz.

Bu akşam astromerii instagram hesabında canlı yayında haritalarımızda yeniay nerye denk geliyor öğreneceğiz. Ücretsiz haritanızı çıkartmak için tıklayınız.

KOÇ

Yeniayla yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu ilişki tam da sizin gibi aşkına sonuna kadar sahip çıkacak biri olabilir. Tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu yeniay güzel haberleri de beraberinde getirecektir.

BOĞA

Sizler için harekete geçme zamanı diyebiliriz. Özellikle ev değiştirmek isteyenler bu yeniayla yeni bir eve sahip olabilirler. Yakınlarınızla ilgili yeni bir haber alabilirsiniz. Aileye evlilikle veya doğumla yeni biri katılabilir.

İKİZLER

Bu yeniay sizlere çok güzel haberler taşıyacaktır. Bulunduğunuz çevrede parmakla gösterilen bir insan olabilirsiniz. İletişim yetenekleriniz sayesinde yeni kişilerle tanışıp kendinize gelecek için iş fırsatları yaratabilirsiniz.

YENGEÇ

Güzel etkiler barındıran bu yeniay sizlere gelirinizde yeni kapılar aralayabilir. Alacağınız yeni bir teklifle maaşınız olduğundan daha fazla artabilir. Yatırımlarınızdan da güzel getiriler elde edebilirsiniz.

ASLAN

Burcunuzda oluşan bu yeniay, önünüzde çok güzel fırsatlar aralayacaktır. Her konuda yeni başlangıçlar için enerjiniz olacaktır. Bu yeniayda dileklerinizi tutmayı da unutmayın.

BAŞAK

Sağlığınıza şifa getirecek bir yeniay gerçekleşecek. Kendinizi psikolojik olarak da daha yüksek enerjide hissedeceksiniz. Hayattan soğumak yerine onunla savaşarak yeni kapılar aralayacaksınızdır. Adı yeniay olsa da bu görünüm size eski biriyle sıfırdan bir başlangıcı da getirebilir.

TERAZİ

Bu güzel etkili yeniayda dileklerinizi tutun. Şansınız çok açık olacak. Özellikle hayatınızda yeni bir dönem açmak istiyorsanız her şey beklediğinizden de güzel gidecektir. Dostlarınızdan duyduklarınız da yüzünüzü güldürecektir.

AKREP

Geleceğinizle ilgili güzel başlangıçlara adım atabilirsiniz. İş hayatınızda da verdiğiniz emeklerinizin karşılığını göreceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YAY

Bu yeniayda dilekleriniz kabul olabilir. Aklınızdan geçenler gerçek olabilir. Çok olumlu yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

OĞLAK

Bu yeniayda finansal olarak yeni adımlar atabilirsiniz. Cesaretiniz olduğu sürece maddi olarak yeni fırsatlarla karşılaşacaksınızdır.

KOVA

Bu güzel yeniay sizlere ilişki ve evlilik hayatınızda tutkulu bir dönemi de getirecektir. Yalnız olanlar yeni bir aşka adım atabilirler.

BALIK

Bu güzel yeniayda sizler yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa şifa bulacağınız bir yeniay olacaktır. Duygusal olarak melankolik ruh halinizden çıkıyorsunuz. Yüzünüz gülmeye başlıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s