19 Ağustos Çarşamba günü Türkiye saatiyle 05:41’de 26 derece Aslan burcunda bir yeniay meydana geliyor. Uzun zamandır güzel haberlerle geleceğim yeniay nihayet geldi çattı.

O zaman iyi bir şey olunca hemen hızlıca giriş yapalım. Neden iyi diye baktığımızda öncelikle zaten bir yeniay üstüne de bu yeniay güzel kontaklar kuruyor. Aslan burcunda oluşan yeniay, Merkür ile kavuşuyor. Öncelikle bu bizlere çok güzel haberler getirecektir. Şansımız o kadar açık olacak ki ihtimal vermediğimiz şeyler bile olumlu olacaktır. Yeniay, yeni bir başlangıç veya hayatımızda yeni bir döneme adım atmak için idealdir. Böyle de şans varken hiç korkmayın ve yeni olan ne varsa cesurca adımınızı atın. Neden cesurca diyoruz çünkü işin içinde Mars var. Mars, yeniayla pozitif bir açıda olacak. Bu harekete geç ve arkana bakma diyecek. Bakın dikkat etmeniz gereken konu, bu cesur davranışınızın bir sayfayı tamamen kapatıp sıfırdan bir şeye adım atması olmalı. Örneğin bir işten ayrılacaksanız tüm cesaretinizi toplayıp artık bitirmelisiniz. Duygusallık veya sizi caydırıcı tekliflerle yerinizde bırakmalarına izin vermemelisiniz. Gönül ilişkisi ise bu durum, biten bir ilişkiden tekrardan geri dönüş olursa iyice düşünmelisiniz. Karşı tarafın değiştiğini düşünüyorsanız, sıfırdan yeni bir başlangıç gibi olacağını hissediyorsanız ilerleyin. Aksi halde karşı taraf aynı kalmış, siz seviyorsunuz diye kimseye şans vermeyin. Çünkü hayatımızın sahnesinde olacağımız bir yeniay bu. Neden bizi aşağı çekenlerle bu enerjiyi harcayalım ki?

Gördüğünüz gibi uzun zamandır müjdeli haberlere hasrettik. Bu sefer bu yeniay ilaç gibi gelecek. Diyeceksiniz hiç mi kötü bir şey yok. Mesela Mars-Satürn sert açısı gündemde olacak. Ama bu açı 24 Ağustos’ta kesinleşecek o yüzden diğer hafta sizi bununla ilgili sıkacağım şimdi yeniayın keyfine bakalım.😊

Geçtiğimiz günlerde Mars, sırasıyla Jüpiter ve Plüton ile açısını tamamladığından mevcut gerilimleri baya bir yaşadık. Satürn ile kontağını haftaya konuşacağız. Bir de sabit yıldız bakalım. Sabit yıldızımız bu yeniayda “Alphard”. Bu yıldız büyük tutkuyla hedeflerimizin peşinden gitmek için destek olur. Özellikle sanatsal yetenekleri olanlarımız varsa bu yeniayda tüm cesaretiyle yaratıcılıklarını ortaya çıkarsın. Yeteneklerinizin fark edileceğini göreceksiniz. Bakın her şey Aslan burcunda oluyor yani yapmamız gereken Aslan gibi kendimize güvenmek ve ben yaparım demek! Bu sabit yıldız ile ilgili önemli ve ilginç bir bilgi; bu yıldız Ay ile kavuştuğunda zehirlenmeleri gündeme getirir. Özellikle bu; zehir böcek, arı, akrep, yılan sokmaları veya kimyasal gazlar sonucu zehirlenmeleri arttırabilir. Bu bilgi de meraklısı için ilginç olacaktır.

Herkese istediklerini elde ettiği, mutlu olduğu bir yeniay diliyorum. Yükselen burcu tabii ki okumayı unutmuyoruz. Yeniayın doğum haritalarımızda nereye denk geldiğini öğrenmek daha detaylı bilgiler edinmek için 19 Ağustos 21:00 astromerii instagram canlı yayında buluşalım.

KOÇ

Yeniayla yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu ilişki tam da sizin gibi aşkına sonuna kadar sahip çıkacak biri olabilir. Tutkulu bir aşk yaşayabilirsiniz. Ayaklarınız yerden kesilebilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu yeniay güzel haberleri de beraberinde getirecektir.

BOĞA

Sizler için harekete geçme zamanı diyebiliriz. Özellikle ev değiştirmek isteyenler bu yeniayla yeni bir eve sahip olabilirler. Yakınlarınızla ilgili yeni bir haber alabilirsiniz. Aileye evlilikle veya doğumla yeni biri katılabilir.

İKİZLER

Bu yeniay sizlere çok güzel haberler taşıyacaktır. Bulunduğunuz çevrede parmakla gösterilen bir insan olabilirsiniz. İletişim yetenekleriniz sayesinde yeni kişilerle tanışıp kendinize gelecek için iş fırsatları yaratabilirsiniz.

YENGEÇ

Güzel etkiler barındıran bu yeniay sizlere gelirinizde yeni kapılar aralayabilir. Alacağınız yeni bir teklifle maaşınız olduğundan daha fazla artabilir. Yatırımlarınızdan da güzel getiriler elde edebilirsiniz.

ASLAN

Burcunuzda oluşan bu yeniay, önünüzde çok güzel fırsatlar aralayacaktır. Her konuda yeni başlangıçlar için enerjiniz olacaktır. Bu yeniayda dileklerinizi tutmayı da unutmayın. Aşk hayatında da bir anda her şey yoluna girebilir.

BAŞAK

Sağlığınıza şifa getirecek bir yeniay gerçekleşecek. Kendinizi psikolojik olarak da daha yüksek enerjide hissedeceksiniz. Hayattan soğumak yerine onunla savaşarak yeni kapılar aralayacaksınızdır. Adı yeniay olsa da bu görünüm size eski biriyle sıfırdan bir başlangıcı da getirebilir.

TERAZİ

Bu güzel etkili yeniayda dileklerinizi tutun. Şansınız çok açık olacak. Özellikle hayatınızda yeni bir dönem açmak istiyorsanız her şey beklediğinizden de güzel gidecektir. Dostlarınızdan duyduklarınız da yüzünüzü güldürecektir.

AKREP

Geleceğinizle ilgili güzel başlangıçlara adım atabilirsiniz. İş hayatınızda da verdiğiniz emeklerinizin karşılığını göreceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir iş gelsin diyorsanız bu haftayla beraber telefonlarınız çalabilir.

YAY

Bu yeniayda dilekleriniz kabul olabilir. Aklınızdan geçenler gerçek olabilir. Her alanda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Akademik olarak zirveye çıkabilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili yeni bir plan oluşabilir.

OĞLAK

Bu yeniayda finansal olarak yeni adımlar atabilirsiniz. Cesaretiniz olduğu sürece maddi olarak yeni fırsatlarla karşılaşacaksınızdır. Borçlarınızı kapatacak paralar gelebilir. Miras kalabilir.

KOVA

Bu güzel yeniay sizlere ilişki ve evlilik hayatınızda tutkulu bir dönemi de getirecektir. İlişkide ciddiyete gidecek adımlar atılabilir. Yalnız olanlar yeni bir aşka adım atabilirler.

BALIK

Bu güzel yeniayda sizler yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa şifa bulacağınız bir yeniay olacaktır. Duygusal olarak melankolik ruh halinizden çıkıyorsunuz. Yüzünüz gülmeye başlıyor.

Astromeri,

17.08.2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s