17 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Haftaya güzel adım atıyoruz. Bir tek sabah gönül ilişkisinde sorunlar olabilir. Öğlenle beraber enerjimiz yerine geliyor. Bu gün de Merkür-Mars arasında güzel kontak var. Bu özellikle uzun zamandır savaş verdiğimiz bir konu hakkında olumlu haberleri bize getirebilir.

KOÇ

Yeniayın yaklaşan güzel enerjisini en çok hissedenlerden olacaksınız. Her konuda zirveye çıkabilirsiniz. Çocukla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Gayrimenkul ile ilgili yatırımlar, alım satım gibi işlemler için ideal bir gün. Özellikle bugün yapacağınız anlaşmaların getirleri yüksek olabilir.

İKİZLER

Sabah aşk hayatınızla ilgili olumsuz düşünürken öğleden sonra ansızın gelen bir mesaj veya arama sizi mutlu edebilir. Seyahat planları yapmayı düşünebilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün alacağınız haberler sizi daha çok finansal anlamda mutlu edebilir. Kredileriniz, borçlarınız için fırsatlar yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz.

ASLAN

Yeniayda işin içinde olan Merkür size bugünden güzel haberleri getirmeye başlayabilir. Duyduklarınıza inanmakta zorlanabilirsiniz.

BAŞAK

Günün en güzel haberi sağlıkta şifa bekleyenlere olabilir. Ayrıca bu gece hislerinize güvenin. Özellikle rüyalarınız çıkabilir.

TERAZİ

Yakın çevrenizden alacağınız haberler veya destekler gününüzün en güzel gelişmesi olabilir. Üstünüzdeki kara bulutlar dağılıyor yeniay da bunu pekiştirecek.

AKREP

Yöneticinizden beklenmedik şekilde takdir göreceğiniz bir gün. Toplantılarınız, görüşmeleriniz olumlu sonuçlanabilir. İş başvurusu içinse ideal.

YAY

Yurt dışı işlerinizde problemler varsa bugünle beraber çözülebilir. Ayrıca üniversite ve üstü başvurular, projeler, sunumlar için gayet başarılı olacağınız bir gün.

OĞLAK

Eğer ki karşılayacak maddi gücüm var diyorsanız bugün yüklü yatırımlar için uygun. Size ileride daha fazla para getireceğini düşündüğünüz yatırımlar için borçlanabilirsiniz.

KOVA

İşinizi ortaklarla yürütüyorsanız bugün gelen proje veya iş teklifleri işinizde sizi maddi olarak yükseltecektir. Partneriniz ise akşam sizi şaşırtabilir.

BALIK

Mevcut işinizde sizi tatmin edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili beklediğiniz sonuçlar olumlu çıkabilir. Evcil hayvanınız varsa bugün çok vaktinizi alabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s