21 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün yine güzel tek önemli nokta Ay’ın saat 12:16’ya kadar boşlukta kalıyor olması. Kötü bir etki olmasa da işlerin sonuçlanması zaman alabilir. Sabırsız olabiliriz. Öğlenle beraber daha sosyal daha neşeli olacağız. Günün teması ilişkiler olacak.

KOÇ

Günün temasını yani ilişkide güzellikleri en çok yaşayacak burç sizsiniz. Evliliğinizde, ilişkinizde bir anda sevdiğiniz romantik bir partnere dönüşebilir.

BOĞA

Sizler bugünkü güzel gelişmeleri ofis ortamında yaşayabilirsiniz. Sağlığınızda sorunlar varsa hayırlı haberler alabilirsiniz. Gündüz sevdiğinize ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

İKİZLER

Bugüne ne kadar şanslı başladığınızı aslında öğleden sonra daha net hissedeceksiniz. Güzel haberler her konuda gelebilir. Özellikle aşk hayatında yeni başlangıçlara adım atılabilir.

YENGEÇ

Sizler bugün ailecek sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilrsiniz. Evinizle ilgili alım satım işleri varsa yolunda gidebilir. Sabah attığınız mailler, mesajlar havada kalabilir kontrol edin.

ASLAN

Günün başında para transferlerinizde aksaklıklar gecikmeler olabilr. Günün ikinci yarısı ama enerjiniz çok yüksek hatta alacağınız haberlere inanamayabilirsiniz. Kardeşler gündeme gelebilir.

BAŞAK

Sabaha yine şanslı başlıyorsunuz. Sabretmenizin karşılığını göreceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra maddi olarak beklediğiniz haberler gelebilir.

TERAZİ

Sabaha uyandığınızda bugün halsizim derken bir bakacaksınız öğleden sonra TErazi burcunun yüzünden güller eksik olmuyor. Çok güzel bir gün sizleri bekliyor. Aşk, para her şey sizinle!

AKREP

Sabaha şanslı bir Akrep olarak başlıyorsunuz. Çevrenizde imrenilen başarılara imza atabilirsiniz. Öğleden sonra içe kapanık bir ruh haliniz olabilir. Eski birinden haber gelebilir.

YAY

Sabah iş stresiniz fazla olabilir. Bunun sebebi sonuca varmayan uzayan süreçler olabilir. Ama öğleden sonra mutlu olacağınız çok şanslı bir dönemde olacaksınız. Beklentide olduğunuz her konu olumlu olarak size dönecektir.

OĞLAK

Seyahat planları içerisinde olabilirsiniz. Akademik hayatta sizi zorlayan bir sabah olabilir. Öğleden sonra ise gelecekle ilgili aklınızdakileri eyleme dökme vakti geri planda kalmayın.

KOVA

Sizler sabaha biraz agresif uyanabilirsiniz. Bu tamamen kafanızdaki düşüncelerden kaynaklı. Hepsini unutun çünkü öğleden sonra ruh halinizi pozitife çevirecek haberler bir anda gelebilir.

BALIK

Güne partnerinizle beraber güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Öğleden sonra finansal olarak güçleneceğiniz bir konumda olacaksınız. Kredi, miras, borçlar için olumlu haberler gelebilir.

3 thoughts

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s