5 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün Merkür burç değiştiriyor. 20 Ağustos’a kadar kendisi Aslan burcunda ikamet edecek. Aşağıda burcunuzun Merkür-Aslan geçisinde hangi etkileri alacağını okuyabilirsiniz. Ağustos 2020 aylık burç yorumları için tıklayabilirsiniz. 3 Ağustos Kova dolunayı yazısını linkten okuyabilirsiniz.

KOÇ

20 Ağustos’a kadar sevdiğiniz kişi hakkında daha meraklı olabilirsiniz. Fazla soru sormanız bazen işleri gerginleştirebilir. Yeni bir kursa,hobiye başlamayı düşünebilirsiniz.Çocuğunuzla ilgili güzel haberler gelebilir.

BOĞA

20 Ağustos’a kadar annenizle, babanızla daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Belki de ihmal ettiğinize dair onlardan sitem duyabilirsiniz. Bu dönem ailenizle beraber sosyalleşmeyi tercih edebilirsiniz. Hanenin içine sevindirici haberler gelebilir.

İKİZLER

20 Ağustos’a kadar öğrenme arzunuz yüksek olacak. Yeni eğitimlere başlamaya karar verebilirsiniz. Mevcut eğitim ortamınızda zirveye çıkabilirsiniz. Bulunduğunuz çevre sayesinde yeni fırsatlar, haberler alabilirsiniz.

YENGEÇ

20 Ağustos’a kadar gelirinizde artış olacağına dair haberler öğrenebilirsiniz. Lüks eşyalara para harcamaya yatkın olabilirsiniz.

ASLAN

20 Ağustos’a kadar kendinizi keşfetme yolculuğunda olacaksınız. Bazı şeyleri kendinize dair yeni öğrenebilirsiniz. Hobileriniz, ilgi alanlarınız değişebilir. Hoşlandığınız kişiden haber gelebilir.

BAŞAK

20 Ağustos’a kadar ruhunuzu arındırmak isteyebilirsiniz. Psikolojik danışmanlık almayı düşünebilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönem gördüğünüz rüyalar çıkabilir.

TERAZİ

20 Ağustos’a kadar dostlarınızla olan iletişiminiz artacaktır. Sosyalleşmek sizlere ruhen iyi gelecektir. Bu dönem enerjinizi derneklere, yardım kuruluşlarına ayırabilirsiniz.

AKREP

20 Ağustos’a kadar iş hayatınızdaki iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Yeni iş teklifleri de kapınızı çalabilir. Çalışmayanlar için artık geleceğe yönelik adımları için destek bulacakları bir dönem olacaktır.

YAY

20 Ağustos’a kadar akademik hayatınıza yönelebilirsiniz. Bu konuyla ilgili yeni haberler alabilirsiniz. Astroloji, felsefe, mitoloji gibi konularda eğitim almayı da düşünebilirsiniz.

OĞLAK

20 Ağustos’a kadar hayatınızda karamsar olmak yerine yapıcı düşüncelerinizle harekete geçeceksiniz. Burcunuzun doğası gereği arka planda kalmak yerine hayatınızda liderliğe oynayacaksınız.

KOVA

20 Ağustos’a kadar ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde yeni iş teklifleri size gelebilir. Evlilik hayatınızda daha fazla partnerinize odaklanacağınız bir dönemde olacaksınız. Çift olarak güzel haberler alabilirsiniz.

BALIK

20 Ağustos’a kadar iş hayatınızla ilgili yeni şeyler öğrenme, kendinizi geliştirme sürecinde olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili güzel yeni haberler, sonuçlar alabilirsiniz. Başkaları yerine kendinize zaman ayırmalısınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s