3 Ağustos bugün Kova burcunda dolunay gerçekleşiyor. Beklenmedik şeyleri yanında getiren çok sert bir dolunay. Ayrıntılı yazısını okumak içik tıklayınız. Burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Bu dolunay sert etkiler barındırdığından hayatınızda beklenmedik bir olay gelişebilir. Dostlarınızla aranızın açılacağı bir dönemde olabilirsiniz. Onlara karşı hiç olmadığı kadar sert olabilirsiniz. Bulunduğunuz çevredeki insanlardan zaman zaman eleştiriler alabilirsiniz. Ani para kayıpları olabilir. Değerli eşyalarınıza da dikakt edn.

BOĞA

Kariyer hayatınızda gergin olabilirsiniz. Beklenmedik tepkiler vermeye açık olacaksınız. Yöneticinizin size söylediklerine anlık verdiğiniz cevaplar başınızı derde sokabilir. Gerçekçi olurken alttan almayı, empati yapmayı unutmamalısınız. Dış görünüşünüzde büyük değişimler için bekleyin bir müddet.

İKİZLER

Bu dolunay sert etkiler barındırıyor olduğundan sizler seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işleriniz yolunda giderken aniden pürüzler çıkabilir. Spor yaparken kendinizi bu sefer zorlamayın. Aniden bir ağrıyla veya sakatlıkla karşılaşabilirsiniz. Akademik hayatta sabrınız zorlanabilir.

YENGEÇ

Sert bir dolunay içerisinde olduğunuzdan maddi değeri olan eşyalarınıza ve paranıza dikkat etmelisiniz. Özgürce harcama yapmak istiyorum derken ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Eşinizin geliriyle ilgili haberler alabilirsiniz. Sizden saklanan bir borç aniden ortaya çıkabilir. Ameliyat durumunuz acil değilse beklemekte yarar var.

ASLAN

Bu sert dolunayda özellikle ilişki ve evlilik hayatınızda agresif olmamaya özen göstermelisiniz. Partneriniz ani tepkiler vererek sizi daha çok gerebilir. Söylenen sözler haddini aşabilir. Karşı tarafın başına buyruk olması size değer vermiyormuş gibi hissettirebilir. Ortaklıkla olan işinizde ise ortaklarınızın açıklarını görebilirsiniz.

BAŞAK

Sert etkiler barındıran bu dolunayda ani tepkiler vermeye yatkın olabilirsiniz. Bu özellikle çalışma hayatınızda olabilir. Stres altında bir anda söyledikleriniz can sıkabilir. Sağlığınızı ise ihmal etmemelisiniz. Riskli etkiler altında olacaksınız. Evcil hayvanınızda da sorunlar gözükebilir. Seyahat edecekler varsa agresif olacağınız durumlar, gecikmeler yaşanabilir.

TERAZİ

Bu dolunayda aşk hayatınızda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizden gergin tavırlar, davranışlar görebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili de hesapta olmayan şeyler karşınıza çıkabilir. Küçükse çocuğunuz mutlaka dikkatiniz üstünde olsun. Kartlarınız, hesaplarınız kopyalanabilir. Elinizden beklenmedik tutarlar çıkabilir.

AKREP

Bu dolunayda aile içerisinde agresif enerjiler altında olacaksınız. Beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Evinizin içinde size zarar verebilecek tehlikeli hareketlerden de kaçınmalısınız. Özellikle elektrikli aletler sorun yaratabilir. Evliliğinizde umulmadık tutumlar kalbinizi kırabilir.

YAY

Bu sert dolunayda beklenmedik haberler alabilirsiniz. İletişim tonunuz sert olabilir. Sizden beklenmeyecek şekilde agresif tepkiler verebilirsiniz. Eğitim hayatında özellikle sinirle kararlar almayın. Sağlığınıza özellikle boğaz bölgesine dikkat edin.

OĞLAK

Bu dolunayda gergin etkiler hakim olacağından paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Aniden elinizden bir para çıkması gerekebilir. Gerek size gerek yakınlarınıza lazım olabilir. Büyük yatırımlar yapacaksanız iki kere düşünmelisiniz. Çocuğunuzla vakit harcamanız gerekebilir. Aşkta ise anlık tepkiler vermeyin.

KOVA

Burcunuzda oluşan bu sert dolunayda özellikle sizler dikkatli olmalısınız. Riskli hareketlerden kendinizi sakının. Partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir. Bunu evlilikte daha fazla hissedebilirsiniz. Egosu, sevgisinin önüne geçebilir. Aile içinde birinin rahatsızlığı gündeme düşebilir. Evden çıkarken her şeyi iki kere kontrol edin.

BALIK

Dolunayda sağlığınız etki altında olabilir. Aniden gelişen bir durum şiddetlenebilir. Sizi zorlayacak hareketlerden kendinizi korumalısınız. Kronik rahatsızlıkları olanlar ihmal etmesin. Psikolojik olarak da sizi aşağı çekecek beklenmedik bir olay yaşayabilirsiniz. Psikolojik sıkıntılarınız rüyalarınıza girebilir. Eğitim konularında dolunayın yakınlarında hızlı karar almaktan kaçının.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s