6 Ağustos günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün de güzel hatta sürprizler bile var! Herkese bol şans 🙂 Ağustos 2020 aylık burç yorumları için tıklayınız.

KOÇ

Bugün duygusal hayatınızda umulmadık şekilde her şey tatlıya bağlanabilir. Akşam romantizm hakim olacak. Duygularınızı gizlemeyin.

BOĞA

Sizlerin en şanslı günü! Aklınızda ne varsa 2 katı şans sizin arkanızda olacak. Beklenen haberler havalara uçurabilir.

İKİZLER

İş hayatında sürprizler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik teklifler, terfiler alabilirsiniz. Yöneticinizden de övgüler duyabilirsiniz.

YENGEÇ

İçinizden geçenler bugün gerçek olabilir. Pozitif uyanan enerjik bir Yengeç var. Akademik hayatta isteklerinizi elde edebilirsiniz. Gece rüyalara dikkat.

ASLAN

Güne maddi konularınızdaki problemlerin çözümlenmesiyle başlayabilirsiniz. Borçlarınız artık yük olmayabilir. Karamsar ruh halinizi bırakın.

BAŞAK

Sizler bugün her şeyi unutun. Evlilikte, ilişkide hem sürprizler hem de aşk dolu zamanlar olacak. Partnerinizin ansızın havalara uçurabilir.

TERAZİ

Çalışma hayatınızda pozitif gelişmeler olabilir. Sağlık sorunlarınızda şifa bulacağınız bir gün. Geçmişi artık kafanızdan atmalısınız.

AKREP

Günün iki anahtar kelimesi var sizler için. Biri aşk, biri şans! Hangisine çok ihtiyacım var diyorsanız sürpriz gelişmelere hazır olun!

YAY

Aileye sürpriz haberler gelebilir. Tüm haneyi sevindirecek gelişmelere hazır olun. Ev değişimi düşünenler varsa bugün harekete geçebilir.

OĞLAK

Sizlerin iletişim halinde olduğu çevreden güzel fırsatlar gelebilir. Bu yeni bir iş teklifi de olabilir. Kardeşlerinizin hayırlı haberleri gelebilir.

KOVA

Maddi olarak güçleneceğiniz bir gün. Toplu paralar veya sürpriz primler elinize geçebilir. Yatırım fikriniz varsa bugün ideal.

BALIK

Gün sizin gününüz! En mutlu en şanslı burç diyebiliriz. Dış görünüşünüzde değişimler için şahane bir gün. Aşkta ayaklarınız yerden kesilebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s