Bugün de güzel bir gün. Sabah hafif bir gerginlik ilişkide olabilir. Onun dışında enerjik bir gün. Hatta akşam daha da keyfimiz yerine geliyor. Bugün aşkın, paranın gezegeni Venüs burç değiştiriyor. 18:21 itibariyle Yengeç burcuna geçen Venüs 6 Eylül’e kadar burada kalıyor. Genel olarak duygularımızın bizi yönlendirdiği bir dönemde olacağız. Ama ülkemiz için sıkıntılar daha ön plana çıkacak. Ekonomik göstergeler şu ankinden daha kötü duruma gelebilir. 26 Ağustos-3 Eylül arası paramıza sahip çıkmamız gereken bir süreç olacak. Buna 3 Ağustos dolunayının tetiklediği Covid-19 artışları ve akabinde yasaklara geri dönüş de sebep olabilir. Venüs-Yengeç geçişinin burcunuza etkilerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

6 Eylül’e kadar evinizi değiştirmek istiyorsanız güzel bir fırsat anında karşınıza çıkabilir. Değeri güzel olacak bir gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Aile içerisindeki fertlerin evleneceğine dair haberler alabilirsiniz.

BOĞA

6 Eylül’e kadar duygusal yönünüz, romantik tarafınız öne çıkacaktır. Karşı tarafla iletişim kurarken bunu ona hissettireceksinizdir. Kardeşlerinizin sevindirici haberleri gelebilir.

İKİZLER

6 Eylül’e kadar beklediğiniz maddi koşullar şimdi önünüze geliyor olacak. Hatta beklentinizden fazla gelir kaynakları elde edebilirsiniz. İşinizde maaşınız artabilir. Bilmediğiniz bir prim yatabilir. Eskiden yaptığınız yatırımlar değer kazanabilir. Kısacası parayla ilgili yüzünüz gülüyor olacak.

YENGEÇ

6 Eylül’e kadar hayatınızda parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Aşk hayatınızda yaşadıklarınıza inanamayabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişim veya estetik operasyonlar için pozitif bir dönemde olacaksınız.

ASLAN

6 Eylül’e kadar mazide kalan gönül ilişkinizle ilgili tekrardan haberler alabilirsiniz. Sizinle karşı taraf yeniden görüşmek isteyebilir. Son karar sizin duygularınız mı yoksa mantığınız mı siz seçeceksiniz.

BAŞAK

6 Eylül’e kadar etrafınızda başarılarınızla parlayacağınız bir dönemde olacaksınız. Mucizevi şeyler yaşayabilirsiniz. Hatta bir anda kendinizi aşkın içinde bulabilirsiniz.

TERAZİ

6 Eylül’e kadar kariyerinizde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Üstelik bu gelişmeler sizi maddi olarak da yükseltecektir. Kalbiniz boşsa aşkı ofiste bulabilirsiniz.

AKREP

6 Eylül’e kadar yüksek öğrenimde parlayabilirsiniz. İyimser düşündükçe o kadar güzel haberler size ulaşacak ki siz bile şaşıracaksınız. Bu gönül ilişkinize dair gelişmeler de olabilir.

YAY

6 Eylül’e kadar borçlarınız konusunda rahata erebilirsiniz. Elinize geçen toplu paralar derin bir nefes almanızı sağlayabilir. Bu bir miras konusu da olabilir. Eşinizin gelirindeki artış da size destek olabilir.

OĞLAK

6 Eylül’e kadar yalnızlar artık bir aşka gönlünü kaptırabilirler. Romantik bir zamanda olacaksınız. İlişkisi olanlar ise evlilik tekliflerine hazır olsun. Partneriniz bir anda sizi şaşırtabilir.

KOVA

6 Eylül’e kadar çalışma hayatınızda elde ettiğiniz başarılarla parlayabilirsiniz. Duygusal olarak da güzel bir dönemden geçeceksiniz. Aşka ön yargılı davranmayın.

BALIK

6 Eylül’e kadar aşk hayatınızda şansınızın açıldığı bir dönemde olacaksınız. Bir anda ayaklarınızı yerden kesecek biri karşınıza çıkabilir. Çocuklarınızla ilgili sevindirici bir dönemden geçeceksiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bebek müjdesi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s