Bugün sert etkiler altındayız. Beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Dikkatli olalım. Ayrıca Satürn retrosundan sonra bugün de Venüs retrosu başlıyor. Detaylı yazısını okumak için tıklayınız. Mars bu sabah burç değiştiriyor ve Balık burcuna geçiş yapıyor. Mars’ın bu hareketi burcunuz nasıl etkiler aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

28 Haziran’a kadar duygusal hayatınızda artık geri planda kalmayacağınız bir dönemde olacaksınız. Bazen kendinizle savaşsanız da hislerinizi gizlemenin ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz. Duygularınızı mutlaka dile getirmelisiniz.

BOĞA

28 Haziran’a kadar enerjinizi sosyal çevrenizde harcayacaksınızdır. Dostlarınızla, yakınlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Evini seven sizler, bu dönem eve girmeyi unutabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek olacaktır.

İKİZLER

28 Haziran’a kadar kariyer hayatınızda tempolu ve yoğun bir dönemden geçebilirsiniz. Zaman zaman yöneticinize karşı agresif olabilirsiniz. Yoğun temponuzda ara vermeyi unutmamalısınız.

YENGEÇ

28 Haziran’a kadar yüksek öğrenimde çok emek vermeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Duygusal olarak içe kapanmak yerine hislerinizi belli etmeye çalışmalısınız. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

ASLAN

28 Haziran’a kadar enerjinizi maddi konularınıza harcayabilirsiniz. Bu özellikle borçlarınızla ilgili konular olabilir. Eşinizle maddi konularla ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

28 Haziran’a kadar ilişkinizde, evliliğinizde ne sorun varsa sessiz kalmamanız gerekiyor. İçinize atarsanız Mars öfkeden başka bir şey yapmayacaktır. Fakat rahatsız olduğunuz konuları dile getirirseniz aranızdaki sorunlar çözümlenmeye başlayacaktır. Pasif olmamalısınız.

TERAZİ

28 Haziran’a kadar iş hayatınızda savaş vermeniz gereken konular önünüze gelebilir. Enerjinizin çoğunu iş hayatınıza harcayabilirsiniz. Bu esnada sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.

AKREP

28 Haziran’a kadar aşk hayatınızda tutkulu bir süreçte olacaksınız. Bu tabii ki hem tutkulu bir o kadar da agresif olabilir. Çok sevmenizden ötürü kıskançlıklarınız arada sorunlar çıkarabilir. Birini seviyorsanız söylemenin vakti, içinizde tutmamalısınız. Ayrıca enerjinizi bu dönem çocuğunuza harcayabilirsiniz.

YAY

28 Haziran’a kadar enerjinizi ailenize ayırabilirsiniz. Sizlerden beklentileri olabilir. Evinizle ilgili taşınma sürecine girebilirsiniz. Mevcut yaşadığınız evde de tadilatlar karşınıza çıkabilir.

OĞLAK

28 Haziran’a kadar enerjinizi sosyal çevrenizde harcayabilirsiniz. Bu dönem gezmeye, hayata dair yeni şeyler keşfetmeye odaklanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda bir hayli yoğun olabilirsiniz. Duygularınızı dile getirmekten çekinmeyeceğiniz bir dönemdesiniz.

KOVA

28 Haziran’a kadar hak ettiğiniz maddi karşılıklar için savaşmanız, emek vermeniz gerekebilir. Hakkınızı aramaktan vazgeçmemelisiniz.

BALIK

28 Haziran’a kadar artık geri planda kaldığınız ne varsa kendinizi bir adım öne çıkartıyorsunuz. Kısacası masaya siz de yumruğunuzu vurup eyleme geçiyorsunuz. Aşk hayatınızda ise tutkunun hakim olduğu bir dönemde olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s