9 Mart Pazartesi günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün sert etkili bir dolunay gerçekleşiyor. Özellikle önümüzdeki 15 gün daha da dikkatli olmamız gereken sürece giriyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın genelindeki etkiler için tıklayabilirsiniz.

KOÇ

Bu dolunayla sağlığınızla ilgili dikkatli olmalısınız. Bağışıklık sisteminizde sorunlar olabilir. Ayak bölgenize dikkat etmenizde fayda var. Çalışma hayatınızdaki karamsarlıklar iyice enerjinizi düşürebilir.


BOĞA

Dolunayla birlikte aşk hayatınızdaki güzellikleri bir anlık gerginlikle tersine çevirebilirsiniz. Burada vereceğiniz tepkilere dikkat edin. Hayallerinizdeki kişi olmadığını düşünerek üzülmek yerine onun olumlu taraflarını görmeye çalışmalısınız.

İKİZLER

Aile içerisinde hayal kırıklığı yaratacak durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ummadığınız bir aile ferdinden beklenmedik bir tavır görebilirsiniz. Ailenizde sağlık problemleri baş gösterebilir.

YENGEÇ

Bu dolunayda hayal kırıklarınız sizin enerjinizi aşağı çekebilir. Kardeşlerinizden, akrabalarınızdan ummadığınız davranışlar görmek sizi yaralayabilir. Eğitimde beklentilerinizi çok yüksek tuttuğunuzda elde ettikleriniz sizi tatmin etmeyebilir.


ASLAN

Bu dolunayda paranıza, değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca sizden borç isteyen kim olursa olsun bu dolunay yakınlarda hayır demenizde yarar var. Sizin duygusal tarafınızı suistimal edebilirler.

BAŞAK

Bu dolunayda ilişkinizde ve evliliğinizde hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Bazen çok duygusal olup olayları kendi kafanızda büyütebilirsiniz. Bu duruma partnerinize karşı hassas olmanız neden olabilir.

TERAZİ

Bu dolunayda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle bağışıklık sisteminizle ilgili problemler ortaya çıkabilir. Duygusal ilişkinizde detaylara takılmanız sizi gerginleştirebilir. Eski korkularınız, fobileriniz bu dolunayda tetiklenebilir.

AKREP

Bu dolunayda dostlarınıza karşı kırılabilirsiniz. Dostunuz sandıklarınızın aslında samimi olmadıklarını görünce hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YAY

Bu dolunayda aile ve iş hayatınızdaki dengeyi bozmanız sorunlara yol açabilir. Aileniz sizden duygusal ilgi görmek istiyorken kendinizi işinize kaptırmış olmanız gerginlikler yaratabilir. Ailede rahatsızlığı olan biri gündeme gelebilir.

OĞLAK

Bu dolunayda duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sorun olmasa bile çok fazla detaya takılarak enerjinizi düşürebilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde vaktinizi harcayabilirsiniz.

KOVA

Bu dolunayda paranıza dikkat etmelisiniz. Özellikle borçlarınız konusunda gerginlikler olabilir. Sağlığınızı riske atacak hareketlerden uzak durmalısınız.

BALIK

Evlilik ve ilişki hayatınızda hayal kırıklıkları yaşamaya açık olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz ilişkinin veya evliliğin bu olmadığını düşündürtecek hareketleri, sözleri partnerinizden görebilirsiniz. Siz de bu süreçte detaylara takıldığınızdan dolayı olduğundan daha karamsar bir düşünce yapısında olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s