10 Mart günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Günün güzel haberi ise Merkür retrosunun bitiyor olması! Ay, 11:32-13:03 arası bugün boşlukta kalıyor.

KOÇ

Sizlerin ilişki hayatının önem kazanacağı bir gün. Eski yaraları deşmek yerine yapıcı olmaya çalışmalısınız. Karşı taraf da alttan alacaktır.

BOĞA

Çalışma hayatının sizi yorabileceği bir gündesiniz. Duygusal olarak da çıkmazda hissedebilirsiniz. Sağlığa dikkat.

İKİZLER

Bugün sabah zihniniz bulanık olsa da öğleden sonra şans sizinle! Yüzünüz gülecektir. Aşkta var ama ısrarcı davranmamaya özen gösterin.

YENGEÇ

Ailenizin öncelikli olacağı bir gündesiniz. Vaktinizi onlara ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Evinizde değişimler yapabilirsiniz.

ASLAN

Gün içinde temponuz yüksek olabilir. İşte ve eğitimde stresiniz sizi gergin hissettirebilir. Kardeşinizle ilgili haber alabilirsiniz.

BAŞAK

Finansal konularınıza yoğunlaşabilirsiniz. Harcamalarınızda kendinizi frenlemelisiniz. Yoksa toparlamak zor olabilir.

TERAZİ

Sabah hafif gergin olsanız da öğleden sonra durum değişiyor. Mutlu olacağınız zamanlardasınız. Sevdiğinize yok yere yüklenmeyin.

AKREP

Bugün psikolojik olarak sizi aşağı çekebilecek durumlar yaşanabilir. Her şeyi takmamayı öğrenmelisiniz. Sağlığı ihmal etmeyin.

YAY

Şansınızın açılacağı bir gündesiniz. Güzel gelişmeler günün ikinci yarısı gerçekleşebilir. Çevrenizde kendinizden bahsettirebilirsiniz.

OĞLAK

Kariyer hayatınızın önem kazanacağı bir gündesiniz. Yöneticinizle aranızdaki anlaşmazlıklarda ani tepki vermeyin.

KOVA

Sabah olmasa da öğleden sonra güzel haberler alabilirsiniz. Akademik hayatınızda başarı gelebilir. Egzersizle hızlı form tutacağınız dönemdesiniz.

BALIK

Günün başında ikili ilişkiniz gündeme gelebilir. Sonrasında borçlarınız gündeme düşebilir. Kronik rahatsızlığınız varsa kendinizi yormayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s