8 Mart günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün Ay, 11:12-13:47 arası boşlukta kalıyor. İki tane de güzel kavuşum var. Biri Balık burcundaki Güneş-Neptün diğeri ise Boğa burcundaki Venüs-Uranüs. İkisi de aşk hayatında güzellikler getirecektir. Fakat yarınki dolunayın etkileri bunu hissetmemizi zorlaştırabilir. Dolunay yazısını okumak için tıklayınız.

KOÇ

Parayla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantizm hakim olacak. Rüyalarınız haberci olabilir.

BOĞA

Sizlerin en şanslı günü denilebilir. Bir anda gelişen olaylar sizi mutlu edebilir. Sevdiğiniz aniden sizi şaşırtabilir.

İKİZLER

Güne alacağınız sürpriz haberler damga vurabilir. Bu haber mazideki birinden olabilir. Kariyerde güzel bir döneme giriyorsunuz.

YENGEÇ

Sabah fark etmek zor olsa da günün ikinci yarısı şansınız açılıyor. Partneriniz size sürpriz yapabilir. Her konuda harekete geçmelisiniz.

ASLAN

Geleceğinizle ilgili ümitsizliğe kapıldığınız anda her şey tersine dönebilir. Eşinizin gelirinde artış olabilir.

BAŞAK

Bugün size ummadığınız şekilde hayat pozitif yüzünü gösterebilir. İlişkinizde duygusal bir o kadar da mutlu olacaksınız.

TERAZİ

Güne psikolojiniz yüksek olarak başlıyorsunuz. Buna aşk hayatında ansızın gelişen güzel olaylar neden olabilir.

AKREP

Günün ikinci yarısı beklenmedik şekilde sizi şaşırtabilir. Umutsuz olduğunuz bir konu varsa özellikle bu aşksa tam tersine dönebilir.

YAY

Aile içerisinde duygusal anlar yaşanabilir. Alacağınız bir haber mutlu edebilir. İş hayatında sürprizlere hazır olun.

OĞLAK

Eğitimde güzel bir süreç sizleri bekliyor. Sosyalleşeceğiniz, davetler alacağınız bir gündesiniz. Sürpriz telefonlar mutlu edebilir.

KOVA

Ailevi meselelerde yüzünüz gülebilir. Birinin şifa bulduğunu veya aileye birinin katılacağının haberini alabilirsiniz. Gelirinizde artış olabilir.

BALIK

Kendinizi mutlu edecek ne varsa bugün yapın. Bir şeyleri ertelemeyin. Aşk yaşamında da sürpriz romantik anlara hazır olun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s