17 Şubat günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugünün en önemli olayı Merkür retrosunun Balık burcunda başlıyor olması.

KOÇ

Güne sert etkiler hakim olduğundan sizler yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız. Bugün sizler pozitif olsanız da çevrenizdekiler enerjinizi düşürebilir. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

BOĞA

Gergin bir günken sizler de en çok paranıza dikkat etmelisiniz. Beklediğiniz tutarlar elinize geçmeyince siz de ödemelerinizi yapmakta zorlanabilirsiniz. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

İKİZLER

Bugün ilişkinizde gergin bir hava esebilir. Tek yapmanız gereken her söyleneni bir şeye yorumlamamak olmalıdır. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

YENGEÇ

Çalışma hayatınızda stresli bir güne adım atabilirsiniz. Altınızda çalışanlarla aynı dilden konuşmamak işlerinizi yavaşlatabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

ASLAN

Sert bir günün aksine sizlerin nispeten daha olumlu bir günü olacaktır. Tek dikkat etmeniz gereken aşk hayatınızda aklınıza ilk geleni söylememek olmalıdır. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

BAŞAK

Evinizin içinde kendinizi zorlayacak hareketler yapmamalısınız. Evden çıkarken dalgın olabilirsiniz. Her şeyi kapattığınızdan emin olun. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

TERAZİ

Günün agresif etkisi sizin çevrenize karşı sert bir üslup takınmanıza neden olabilir. Kardeşlerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Eğitimde bir miktar zorlanabilirsiniz. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

AKREP

Bugün siz daha çok değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Paranıza, cüzdanınızı gözünüzün önünden ayırmayın. Para transferlerinde sorun olabilir. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

YAY

Güne başladığınızda kendinizi iyi hissetseniz de devamında duyacağınız haberler canınızı sıkabilir. Başkalarına kulak asmak yerine kendi yolunuzda devam etmelisiniz. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

OĞLAK

Bugün sert etkiler var ve siz en çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Önemsiz dediğiniz bir durum büyümesin. Yalnız kalarak herkesten uzak olmak isteyebilirsiniz. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

KOVA

Güne başlarken kendinizi duygusal olarak gergin hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizin her şeye yorum yapması canınızı sıkabilir. Onun dışında şanslı enerjiniz devam ediyor. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

BALIK

İş hayatınızda gergin bir güne başlayabilirsiniz. İşlerinizin istediği yönde gitmemesi fiziksel ve psikolojik olarak sizi yorabilir. Yöneticinizle anlaşmak zor olabilir. Merkür retrosunun burcunuza etkisi için tıklayınız.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s