18 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. 12:03-13:37 arası Ay boşlukta.

KOÇ

Öğleden sonra kariyer hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Sürpriz bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Kendinize güvenin!

BOĞA

Öğleden sonra üstünüzdeki karamsarlık gidiyor. Sizi mutlu edecek gelişmeler olacaktır. Akademide güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Bugün maddi olarak sizi rahatlatacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ödemelerinizi haflfletecek haberler alabilirsiniz.

YENGEÇ

Gönül ilişkinizde sürprizlere hazır olun. Öğleden sonra partneriniz beklemediğiniz anda sizi mutlu edebilir.

ASLAN

Çalışma hayatınızla ilgili yapacaklarınızı öğleden sonra yapmanızda yarar var. Görüşmeleriniz olumlu geçecektir. Beklediğinizdan de fazla başarılı olabilirsiniz.

BAŞAK

Şansınız öğleden sonra dönüyor. Hem de güzel anlamda! Beklenmedik gelişmelere hazır olun, sevdiğinizden de bir anda haber alabilirsiniz.

TERAZİ

Ailevi konularınızın gündemde olacağı bir gündesiniz. Sizlerin desteğine ihtiyaçları olabilir. Evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

AKREP

Bu sabah para transferlerinizde, bankacılık işlemlerinizde problemler olabilir. Öğleden sonra alacağınız sürpriz bir haber sizi mutlu edebilir.

YAY

Sabahın erken saatlerinde güzel bir enerjiniz varken öğlen belirsiz durumlar canınızı sıkabilir. Maddi anlamda güzel haberler alabilirsiniz.

OĞLAK

Günün başında düşük olan enerjiniz, öğlenle beraber yükselişe geçiyor. Kendinize güveniniz arttıkça başarılarınız da ardı ardına gelecektir.

KOVA

Güne pozitif başlayıp, karamsar bitiren nadir kişilerden olabilirsiniz. Ögleden sonra gerek psikolojik gerek fiziksel olarak yorgun olabilirsiniz.

BALIK

Günün başında kariyer hayatınızda netlik kazanmayan konular olabilir. Ama öğleden sonra şansınız dönüyor. Ummadığınız şeyler yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s