19 Şubat Çarşamba genel olarak şanslı ve güzel bir gün olacaktır. İş hayatında pozitif gelişmeler yaşanabilir. Bugün ayrıca 07:56’dan itibaren Güneş Balık burcuna geçiyor. Her burç nasıl etkiler alacak aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar psikolojik olarak daha mutlu olacaksınız. Sürekli size sıkıntı veren şeylerden kurtuluyor olacaksınız. Melankolik olmak yerine güçlü duruşunuzla yola devam edeceksinizdir.

BOĞA

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar toplum önünde veya mevcut çevrenizde kendinizi ispatlayacağınız bir süreçte olacaksınız. Tabii ki arkanızda bir de şansınız olacak.

İKİZLER

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar gelecek planlarınızı eyleme dökme vakti olacaktır. Kimse önünüzde duramayacaktır. Duygularınızı, ne istediğinizi bilerek emin adımlarla yapmak istedikleriniz için harekete geçeceksinizdir.

YENGEÇ

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar psikolojik olarak daha güçlü olacağınız bir dönemde olacaksınız. Hayata pozitif baktığınızda kendinize olumlu şeyleri çektiğinizi göreceksiniz.

ASLAN

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar ruhen daha rahat olacağınız bir dönemde olacaksınız. Duygularınızı saklamak yerine her hissinizin arkasında durarak açılmanızda yarar var.

BAŞAK

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar partnerinizle güzel ve kalıcı bir yola giriyor olacaksanız. Fakat Merkür retrosunu bitirmeden her şeyden emin olmanız zor olabilir. İş hayatınızda da ortağınızla birbirinize destek olacaksınızdır.

TERAZİ

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar iş hayatınızda kendinizi ispatlayacağınız bir süreçte olacaksınız. Altınızda çalışanlarınızla bir takım olarak güzel projelere imza atabilirsiniz.

AKREP

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar retronun etkilerine dikkat ettiğiniz sürece aşkınızla olan bağınız güçlenecektir. Ciddi ve kalıcı bir ilişki olacağını göreceksinizdir.

YAY

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar yakınlarınızla aranızdaki bağ güçlenecektir. Anneniz veya babanız için bir şeyler yapmak sizi manevi olarak güçlendirecektir. Söylemeseler de size ihtiyaç duyabilirler. Yanlarında olmanız onları mutlu edecektir.

OĞLAK

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar çevrenizde kendinizi ispatladığınız bir zamanda olacaksınız. Özellikle iletişime dayalı sektörlerde çalışıyorsanız emin adımlarla zirveye çıkabilirsiniz.

KOVA

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar Maddi olarak güçleniyor olacaksınız. Büyük yatırımlar için harekete geçebilirsiniz. Fakat Merkür retrosu bitmeden imza atmamanızda yarar var.

BALIK

Güneş Balık burcuna geçiyor. 20 Mart’a kadar Balık burçları olarak sizlerin dönemi başlıyor. Mumlarınızı üflerken dileklerinizi çok içten dileyin. Bu güzel enerjinizin keyfini çıkartın. Olumlu şeyler karşınıza tek tek gelecektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s