20 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugün herkese Jüpiter’den şans geliyor. Bugün Ay, 17:18-22:41 arası boşlukta kalacak. Kariyer hayatında belirsizlikler olabilir. Önemli işlerinizi, başvurularınızı ve toplantılarınızı sabahtan yapmakta yarar var.

KOÇ

Sizler hem iş hayatında hem duygusal hayatta şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maneviyatınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. 6. hissinize güvenin.

BOĞA

Güne başladığınızdan itibaren pozitif haberler alabilirsiniz. Şansınız akademik yaşamınızda açık olacak. Ayrıca çevrenizde kendinizden söz ettireceğiniz başarılar elde edebilirsiniz.

İKİZLER

Bugün finansal anlamda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizlerin şansı ise kariyer konularıyla beraber parada olacaktır. Elinizi bir anda borçlarınızı kapatacak fırsatlar geçebilir.

YENGEÇ

Bugün ilişki ve evlilik hayatınızda güzellikler yaşayabilirsiniz. Yalnızsanız şansınız gönül ilişkinizde dönüyor olacaktır. Ayrıca eğitim hayatınızda şans sizinle olacaktır.

ASLAN

Güne çalışma hayatınızda pozitif haberlerle başlayabilirsiniz. Altınızdaki ekiple verdiğiniz çabalar karşılık bulacaktır. Sağlığınızda da şifa bulacağınız bir gündesiniz. Parada da şansınız açık.

BAŞAK

Bugüne aşkla başlıyorsunuz. Mevcut ilişkinizdeki sorunları çözebileceğiniz bir gündesiniz. Çocukla ilgili de şansınız açık. Bugün yapacağınız hiçbir şeyi ertelemeyin.

TERAZİ

Ailenizle ilgili beklentide olduğunuz bir durum varsa bugün güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev bakanlar için çok güzel bir fırsat çıkabilir. İş hayatında da terfi alabilirsiniz.

AKREP

Bugün alacağınız haberlere inanmakta zorlanabilirsiniz. Umudunuzu kestiğiniz bir konu olumlu sonuçlanabilir. Eğitimde zirveye çıkabilirsiniz. Ayrıca aşkta şansınız çok açık. Romantizm rüzgarları esiyor.

YAY

Bugün parayla ilgili beklentilerinizde artık güzel sonucu alabilirsiniz. Kazancınızda artışlar meydana gelebilir. Ailecek sevineceğiniz pozitif haberler alabilirsiniz.

OĞLAK

Günün başıyla beraber içinizde olumlu enerjiyi hissedeceksiniz. Aynı düşündüğünüz gibi tüm işleriniz sorunsuz ilerleyecektir. Her telefonu açın yeni bir fırsat olabilir. Eğitim hayatında da şanslısınız.

KOVA

Bugüne başladığınızda keyifsiz gibi gözükseniz de günün içinde aldığınız haberler sizi mutlu edecektir. Sağlık sorunlarınızda düzelmeler olacaktır. Parayla ilgili de şanslı bir gün.

BALIK

Günün başından itibaren şansınız çok açık olacak. Bu şans sizi her konuda bulacaktır. Tek yapmanız gereken arka planda kalmamak. Olmaz dedikleriniz gerçek olabilir. Hisleriniz hiç olmadığı kadar doğru çıkacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s