21 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz. Bugüne Mars ve Kiron sertliği hakim olacak. Bireysel olarak tepkilerimize dikkat etmeliyiz. Ülkemiz için de riskli ve beklenmedik durumların yaşanabileceği günlerdeyiz.

KOÇ

Güne başladığınızda enerjiniz yüksek olsa da sonrasında agresif durumlar hakim olabilir. Kariyer hayatınızdaki sözlerinize dikkat edin.

BOĞA

Bugün yöneticinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal hayatınızdaki sorunlar konsantre olmanızı zorlaştırabilir. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

İKİZLER

Pozitif enerjinizin olduğu sabah saatlerinde önemli işlerinizi yaparsanız iyi olur. Sağlığınızı tehlikeye atacak hareketlerden sakının.

YENGEÇ

Güne finansal konularınızda gelişmeler yaşayarak başlayabilirsiniz. İlişki ve evlilik hayatınızda partneriniz sözleriyle sizi yıpratabilir.

ASLAN

Sevdiğinizle ilgili haberler alacağınız bir sabahtasınız. İş hayatında sinirlerinize hakim olmanız gerekiyor. Sağlığınız negatif etkilenebilir.

BAŞAK

Güne başladığınızda çalışma hayatınızda aktif olabilirsiniz. Molalar vermeyi ihmal etmeyin. Aşk hayatınızda ilk aklınıza geleni söylemekten sakının.

TERAZİ

Sabaha gönül ilişkinizde güzel gelişmelerle başlayabilirsiniz. Ailenizle ilgili problemler oluşabilir. En sakin siz kalmalısınız.

AKREP

Günün başında eviniz, yakınlarınız sizler için önem kazanabilir. Eğitim hayatınızda ve yolculuklarınızda risk almaktan kaçının.

YAY

Güne yoğun tempoyla başlayabilirsiniz. Kardeşleriniz gündeminizde olabilir. Maddi olarak riskli bir gündesiniz.

OĞLAK

Sabah finansal konularınıza yoğunlaşabilirsiniz. Günün ikinci yarısı gergin olabilirsiniz. Tehlikeli işlerden kaçının.

KOVA

Güne güzel ve enerjiniz yüksek başlıyorsunuz . Tüm girişimlerinizi sabah yapın. Sağlıkla ilgili sorunlarınız nüks edebilir.

BALIK

Güne başlarken geçmişteki konuların tekrardan önünüze gelmesi hoşunuza gitmeyebilir. Dostlarınıza, çevrenize karşı agresif tutumlarınız tepki çekebilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s