23 Şubat Pazar günü Türkiye saatiyle 18:31’de 4 derece Balık burcunda yeniay meydana geliyor. Üstelik bu sefer iç karatmak yok aksine mutlu haberler vererek geliyorum.

Ayrıntılara geçmeden önce bu yeniayın ilk söylemek istediği şey “artık geçmişi bırak yenisi çok güzel olacak” tır. Şu an gezegenlerin konumları, açıları vs derken çoğumuz depresif ve her şeyin olumsuzunu düşünen bir ruh haline bürünmüş olabiliriz. O yüzden daha yazının başında bu sloganı koydum ki, eskiyi düşünerek bu yeniayın güzelliğini örtbas etmeyelim.

Şimdi bakalım neler var bu yeniayda. Kalitesini görelim. Yeniay bu sefer öyle güzel yere konumlanıyor ki tam da Uranüs ve Mars etkileşiminin ortasına tatlıca sızıyor. Bu durum yeniayda risk al diyor. Değişmek için, eskiyi artık unutmak için tek yapman gereken şu ana kadar yapmadıkların olmalı diyor. Sürprizlerle bir anda mutlu olabiliriz. İş hayatında ansızın fırsatlar karşımıza çıkabilir. Üstelik hem maddi olarak hem de statü olarak bizi besleyecek bir durum olacaktır. İşin ucunu bırakmadığımız her konuda kazanan biz olacağızdır. Profesyonel sporlarda başarılar, madalyalar ardı ardına gelebilir. Sporcular için de faydalı bir yeniay olacak.

Duygusal ilişkinizde ise artık bitecekse bitsin, bana külfet oluyor dediğiniz ne varsa yakanızdan düşmeye başlayacaktır. Uzayan ve kronikleşen bir ilişki bu yeniayın size getireceklerini engelleyecektir. Adı üstünde yeni biri ansızın ve çok hızlı bir şekilde hayatınıza girebilir.

Bu yeniayın bonusu olarak çok da güzel bir sabit yıldız var ki adı “Fomalhaut”. Belki daha önce duyanlarınız olmuştur. Diğer yıldızlara göre daha popülerdir diyebiliriz. Çünkü 4 kraliyet yıldızından biridir. Sabit yıldızlar denildiğinde önce bu dört kraliyet yıldızı akla gelir. Diğerleri kim derseniz, Aldebaran, Regulus ve Antares. Çok detaya girmeyeceğim ama bu dörtlüden birinde bir tutulma, bir yeniay, bir dolunay vs olduğunda kendilerinin etkisini direkt görürüz diyebiliriz. Tabii bu kabaca bir tabir detaylı bir konudur aslında. Biz Fomalhaut’a dönelim. Kısacası bu yeniayda kendisi ekstradan şans ve başarı getirecektir. Kendisi nasıl parlıyorsa bizler de bu yeniayla öyle parlayacağızdır.

Ve şimdi sıra burçlarımızın aldığı etkilerde. Yeniayın öncesinde oluşan birkaç görünüm sebebiyle ülke nasıl etkiler alır buna girmiyorum çünkü bu yazıyı pozitif bitireceğimi söylemiştim. Yok nasıl etkiler vardı derseniz Merkür retrodan okuyabilirsiniz. Merkür retro demişken nasıl yeni bir şeye başlayalım ki diyorsanız, siz kendinize güveniyorsanız retro vs unutun yeter ki değişin derim.

Bir de yükseleni okumayı unutmayalım. 😊

KOÇ

Bu yeniayda, geçmişi size unutturacak çok güzel yeni haberler, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama öncelikle sizin bu geçmişi zihninizden tamamen çıkarmanız gereklidir.

BOĞA

Bu şanslı güzel döneminize denk gelen yeniayda dileklerinizi dileyin gerçekleşebilir. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz bir konu varsa bu yeniayda hiç durmayın ve harekete geçin.

İKİZLER

Bu yeniayda artık değişimi içinizde hissedeceksiniz. Özellikle iş değiştirmek istiyorsanız yeni bir iş için bu yeniay size çok güzel destek verecektir. Eskisinden kötü olacak mı kaygısı yaşamanıza gerek kalmadan kariyerinizde radikal bir değişiklik yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Bu yeniayda tek yapmanız gereken dileklerinizi dilemek olmalıdır. Evren sizi çok farklı dinleyecektir. İstekleriniz gerçek olabilir. Eğitimde beklentinizin üstünde başarı gelebilir.

ASLAN

Bu güzel yeniay maddi olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşiniz yeni bir işe başlayarak gelirini arttırabilir. Borçlarınızı kapatacak paralar elinize geçebilir.

BAŞAK

Güzel etkiler altındayken yalnız olanlar için bir ilişkinin ilk adımı bu yeniayla beraber atılabilir. İlişkisi olanlar için evlilik adımlarının atılacağı ciddiyete giden gelişmeler yaşanabilir.

TERAZİ

Bu yeniay sizlere güzel kapılar açacaktır. Psikolojik olarak da içinizde bir sevinç olacaktır. Her şeyin kötüsünü düşünmeyi bırakıp hayal ettiğinizde dilekleriniz gerçek olabilir. Çalışma hayatınızda iş arayışlarınız varsa yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

AKREP

Duygusal olarak yeni kararlar alabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız hataları yenilememek üzere bazı sayfaları kapatabilirsiniz. Yalnızlar yeni bir ilişkiye adım atabilirler. Hislerinizin güçlü olacağı bu yeniayda dilek dilemeyi unutmayın.

YAY

Bu yeniay tüm ailenin sevineceği güzel haberleri beraberinde getirebilir. Aileye yeni bir birey katılacağını öğrenebilirsiniz. Beklenmedik güzel maddi bir gelişme yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Bu yeniayda sizlere çok güzel haberler gelebilir. Beklenmedik anda duyacaklarınıza çok sevineceksinizdir. Eğitim hayatınızda yeni bir kapı aralanabilir.

KOVA

Beklemediğiniz bir şekilde elinize sürpriz bir para geçebilir. Dış görünüşünüzle ilgili radikal değişimler yapmak isteyebilirsiniz.

BALIK

Şansınız da açıldığı bu yeniayda dualarınızı, dilekleriniz kabul olabilir. Bir anda değişimin içinde kendinizi bulabilirsiniz.

 

Astromeri,

21.02.2020

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s