Günün en önemli olayı Balık burcundaki yeniaydır. 4 derece saat 18:31’de oluşacak bu yeniayın ayrıntıları için tıklayabilirsiniz.  Burçlara olan etkisi ise aşağıdadır.

KOÇ

Bu yeniayda, geçmişi size unutturacak çok güzel yeni haberler, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ama öncelikle sizin bu geçmişi zihninizden tamamen çıkarmanız gereklidir.

BOĞA

Bu şanslı güzel döneminize denk gelen yeniayda dileklerinizi dileyin gerçekleşebilir. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz bir konu varsa bu yeniayda hiç durmayın ve harekete geçin.

İKİZLER

Bu yeniayda artık değişimi içinizde hissedeceksiniz. Özellikle iş değiştirmek istiyorsanız yeni bir iş için bu yeniay size çok güzel destek verecektir. Eskisinden kötü olacak mı kaygısı yaşamanıza gerek kalmadan kariyerinizde radikal bir değişiklik yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Bu yeniayda tek yapmanız gereken dileklerinizi dilemek olmalıdır. Evren sizi çok farklı dinleyecektir. İstekleriniz gerçek olabilir. Eğitimde beklentinizin üstünde başarı gelebilir.

ASLAN

Bu güzel yeniay maddi olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşiniz yeni bir işe başlayarak gelirini arttırabilir. Borçlarınızı kapatacak paralar elinize geçebilir.

BAŞAK

Güzel etkiler altındayken yalnız olanlar için bir ilişkinin ilk adımı bu yeniayla beraber atılabilir. İlişkisi olanlar için evlilik adımlarının atılacağı ciddiyete giden gelişmeler yaşanabilir.

TERAZİ

Bu yeniay sizlere güzel kapılar açacaktır. Psikolojik olarak da içinizde bir sevinç olacaktır. Her şeyin kötüsünü düşünmeyi bırakıp hayal ettiğinizde dilekleriniz gerçek olabilir. Çalışma hayatınızda iş arayışlarınız varsa yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

AKREP

Duygusal olarak yeni kararlar alabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız hataları yenilememek üzere bazı sayfaları kapatabilirsiniz. Yalnızlar yeni bir ilişkiye adım atabilirler. Hislerinizin güçlü olacağı bu yeniayda dilek dilemeyi unutmayın.

YAY

Bu yeniay tüm ailenin sevineceği güzel haberleri beraberinde getirebilir. Aileye yeni bir birey katılacağını öğrenebilirsiniz. Beklenmedik güzel maddi bir gelişme yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Bu yeniayda sizlere çok güzel haberler gelebilir. Beklenmedik anda duyacaklarınıza çok sevineceksinizdir. Eğitim hayatınızda yeni bir kapı aralanabilir.

KOVA

Beklemediğiniz bir şekilde elinize sürpriz bir para geçebilir. Dış görünüşünüzle ilgili radikal değişimler yapmak isteyebilirsiniz.

BALIK

Şansınız da açıldığı bu yeniayda dualarınızı, dilekleriniz kabul olabilir. Bir anda değişimin içinde kendinizi bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s