16 Şubat günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz. Genel olarak pozitif bir gündeyiz. Bugün ayrıca Mars Oğlak burcuna geçiyor.

KOÇ

Bugün enerjiniz yüksek olacak. Kendinizi mutlu edecek şeylere vakit harcamalısınız. Güzel haberler alabilirsiniz.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar kariyer hayatınızda çok efor sarf etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Yer yer sinirlerinize hakim olmakta zorlansanız da emek verdiğiniz her projede veya işte sonunda zirveye çıkacaksınızdır. Fakat bunu hak etmek için önce baya bir yorulmanız gerekecektir.

BOĞA

Güne başladığınızda maddi konularınız gündemde olabilir. Harcamalarınızda bugün abartıya kaçabilirsiniz.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar akademik hayatınızda çabalayacağınız, bu emeklerin de karşılığını alacağınız bir dönemde olacaksınız. Seyahatleriniz sıklaşabilir. Bu durum işle alakalı olabilir. Yurt dışı bağlantılı konularınızda da hareketlilik söz konusu olacak. Spora ayırdığınız vakit artacaktır.

İKİZLER

Bugüne ilişki ve evlilik hayatınız damga vurabilir. Olmaz derken her şey bir anda aranızda pozitife dönebilir.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar enerjinizi borçlarınızı kapatma konusunda harcayabilirsiniz. Harcamalarınızda kendinizi kısıtlamayı düşünebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. Bir ameliyat konusu bu dönemde gündeme gelebilir.

YENGEÇ

Günün genelinde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Sebebi ise haftanın içinde çok aktif olmanız olabilir. Duygusal olarak mutlu olacağınız bir gün.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar ilişkinizde ve evliliğinizde tutkulu bir dönemde olacaksınız. Çift olarak enerjinizi, vaktinizi birbirinize ayırabilirsiniz. Ortaklıkla olan işinizde oldukça efor sarf edebilirsiniz.

ASLAN

Bugüne aşkla başlıyorsunuz. Kalbi boş olanlar için yeni bir aşkın adımları atılabilir. Genel olarak da şansınızın çok açık olduğu bir gündesiniz.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar çalışma hayatınızda oldukça ter dökebilirsiniz. Hırslarınız sayesinde hedeflerinize bu dönemde ulaşabilirsiniz. Sadece ofis ortamında agresif olmamaya dikkat etmelisiniz.

BAŞAK

Günün genelinde aileniz ve eviniz sizin önceliğiniz olacaktır. Beraber vakit geçirmek ruhen size iyi gelecektir.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar aşk hayatınızda tutkunun hakim olacağı bir dönemdesiniz. Enerjinizi, ilginizi sevdiğinize ayırabilirsiniz. Ara sıra agresif bir ortam olsa da olayları büyütmeden kapatmalısınız. Ayrıca çocuğunuzun da sizin ilginize ihtiyacı olabilir.

TERAZİ

Güne enerjik başlıyorsunuz. Yakınlarınız, kardeşleriniz ile beraber görüşebilirsiniz. Eğitim hayatınızda güzel bir dönemdesiniz.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar enerjinizi aile ve ev konularınıza ayırabilirsiniz. Ev değiştirmek istiyorsanız artık harekete geçmek isteyebilirsiniz. Aile içerisinde bazı sorunları çözmeye çalışmak isterken agresif olmamaya dikkat etmelisiniz.

AKREP

Bugüne uyandığınızda aklınızda gelirinizle ilgili soru işaretleri olabilir. Daha fazla kazanç için araştırmalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızı abartmamalısınız.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar eğitim hayatınızda bir hayli efor sarf edebilirsiniz. Çok çalışmanız gerekse de disiplinli olduğunuz sürece başarılar elde edeceksinizdir. Kardeşlerinizle ilgili konulara enerjinizi harcayabilirsiniz.

YAY

Güne en şanslı, en pozitif başlayanlardansınız. Sizin gününüz bugün diyebiliriz. Kendinize dair istedikleriniz gerçek olabilir. Aşkta da şansınız açık.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar parayla ilgili sorunlarınızı halletmek için vaktinizi harcayabilirsiniz. Daha fazla nasıl kazanırım diye yeni arayışlara girebilirsiniz. Emek verdiğiniz sürece geliriniz artacaktır.

OĞLAK

Bugüne uyandığınızda zihniniz karışık olabilir. Geçmişteki anılar bir bir aklınıza gelebilir. Hislerinize güvenmeniz gereken bir gündesiniz.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar hayatta yapmak istedikleriniz için harekete geçme vaktinin geldiğini göreceksinizdir. Gerek iş gerek özel hayatınızda ne kadar emek verdiyseniz bu dönemin sonunda karşılığını alacaksınızdır. Tabii ki bu süreçte yorulmayı göze almalısınız.

KOVA

Şansınıza inanmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Sabah itibariyle güzel haberler alabilirsiniz. Sosyal yönünüz ön planda olacak. Dostlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar kendi içinizde çözemediğiniz sorunlarınıza artık bir çözüm bulmalısınız. Kendi içinizde bazı şeyleri yaşamak yerine dertlerinizi anlatmak, yardım istemek iyi olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Riskli hareketlerden sakınmalısınız.

BALIK

Bugün aklınızda kariyer konularınız olabilir. Geleceğe dair ne yapmak istiyorsunuz net kararlar almak isteyebilirsiniz.

Mars Oğlak burcuna geçiyor. 30 Mart’a kadar enerjinizi sosyal çevrenize harcayabilirsiniz. Dostlarınızla olan iletişiminiz artabilir. Beraber yeni işlere girişebilirsiniz. Hırsınız sayesinde çevrenizde takdir göreceğiniz başarılar kazanabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s