15 Şubat günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Bugün gerçekçi yapınız nedeniyle kendinizi eleştirmekten, keşke demekten vazgeçmelisiniz. Çünkü duygusal hayatınızda güçlü hissedeceğiniz, güzel bir gün geçirebilirsiniz.

BOĞA

Bugün partnerinizle aranızda romantik anlara hazır olun. Birlikte seyahatlere çıkmayı planlayabilirsiniz. Ortaklıkla olan işinizde geliriniz artabilir.

İKİZLER

Günün içinde karışık bir ruh hali sizi bekliyor. Gündüz saatleri daha mutlu hissederken akşama doğru detaylara takılmanız, olumsuzlukları düşünmeniz yüzünüzü astırabilir.

YENGEÇ

Bugüne aşkla başlıyorsunuz. Sabah sevdiğinizden romantik sürprizler alabilirsiniz. Bugün kendinizi hiçbir şeyden geri bırakmayın. Şans sizinle olacak, her şey olumlu gidecektir.

ASLAN

Güne bu sefer huzurla uyanıyorsunuz. Sizi üzen, düşündüren ne varsa bugün kendinize ve ailenize odaklanmanız size iyi gelecektir. Çalışma hayatınızda fırsatlar çıkabilir.

BAŞAK

Bugün yeni eğitimlere, kurslara merak salabilirsiniz. Sosyal çevrenize vakit ayıracağınız bir gündesiniz. Yakınlarınızla seyahat planları yapabilirsiniz. Kardeşleriniz gündeme düşebilir.

TERAZİ

Bugün duygusal tarafınız sizi ele geçirebilir. Her şeye bir mana aramayı bırakıp, sevdiğinizle olan sorunlarınıza bir çizik atmalısınız. Maddi olarak da güzel haberler alabilirsiniz.

AKREP

Yine güzel yine şanslı bir gündesiniz. Uzun zaman sonra hayata pozitif taraftan bakacaksınız. Çekici olduğunuz, karşı tarafın gözünü kamaştıracağınız güzel bir gün sizi bekliyor.

YAY

Biraz melankolik, biraz içe kapanık bir günde olabilirsiniz. Gönül ilişkinize dair kalp kırıklıklarınız olabilir. Sağlığınıza önem vermenizde yarar var.

OĞLAK

Güne enerjik bir başlangıç yapıyorsunuz. Gerginlikler yerine mutlu zamanlar sizi bekliyor. Aşk hayatınızda şansınız açık olacak. Dostlarınızdan telefonlar alabilirsiniz.

KOVA

Gelecek kaygılarınızın yersiz olduğunu görecek güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Her zaman mantığınızı dinliyorsunuz bugün kalbinize bir şans verin mutlu olacaksınızdır.

BALIK

Bugün seyahatlere çıkabilir veya gelecek için sevdiğinizle beraber planlar yapabilirsiniz. Egzersizler yaptığınız kolayca form tutacağınız bir dönemdesiniz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s