3-9 Şubat haftasında 2 gezegen geçişimiz ve bir dolunayımız var. Pazartesi Merkür Balık burcuna, Cuma ise Venüs Koç burcuna geçiş yapıyor. 9 Şubat saat 10:33’te ise Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Harekete geçmek, başarı elde etmek, aşkta tutkulu zamanlara şahit olacağımız bir dolunay olacak. Tabii ki ayrıntılı dolunay yazısı ayrıca yüklenecektir. Merkür Balık burcu geçişi hakkındaki yazı için tıklayınız.

KOÇ

3-9 Şubat haftasına başladığınızda sosyal çevreniz ön planda olabilir. Kardeşleriniz, eğitim hayatınız vaktinizi alabilir. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar mazide bıraktığınız birinden tekrardan haber alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına kişisel gelişim eğitimlerine merak salabilirsiniz. Hisleriniz çok güçlü olacaktır. Rüyalarınız haberci olabilir. Çarşamba sert bir gün olduğundan seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Perşembe ve Cuma ailevi konularınız gündeme gelebilir. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar aşk hayatınızda parlayacaksınız. O kadar çekici ve alımlı olacaksınız ki size dönüp bakan bir daha bakabilir. Karşı tarafın ilgisi üstünüzde yoğun olabilir. Tutkunun ve cinsel çekimin fazla olacağı bir partnerle tanışabilirsiniz. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Hayatınızda bir şeyleri tamamlamak ve ileriye dönük tamamen yeni adımlar atmak istiyorsanız bu dolunay her şeyi arkanızda bırakmak için size destek olacaktır. Özellikle gönül ilişkinizde aldığınız yaraları onarmak yerine artık bu ilişki sayfasını tamamen kapatarak daha güzel günlere ilerleyebilirsiniz. Yalnızlar ise artık aşk hayatında geri planda kalmak yerine harekete geçmelilerdir.

BOĞA

3-9 Şubat haftasına başladığınızda finansal durumunuz önceliğiniz olacaktır. Gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar kendinizi sosyal yardım kuruluşları için adayabilirsiniz. Dostlarınızın yardımına koşabilirsiniz. Sizin desteğinize ihtiyaçları olduğunu haber alabilirsiniz. Çarşamba günü sert etkiler hakim olacak. Sizler değerli eşyalarınıza ve paranıza dikkat etmelisiniz. Perşembe ve Cuma günü iletişim yönünüz çok aktif olacak. Yoğun ve karışık bir süreçten geçebilirsiniz. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar eski bir gönül ilişkinizden tekrardan geri dönüş sinyalleri alabilirsiniz. Gönül ilişkilerinde hatayı kendinizde aramayı bırakacağınız bir dönemdesiniz. Umutla geleceğe bakmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Aksi halde sadece enerjinizin düştüğünü fark edeceksiniz. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayla aile ve ev yaşamanıza dair sonlandırmanız gereken konular için harekete geçebilirsiniz. Ev değiştirmek istiyorsunuz ama bir türlü harekete geçemiyorsunuzdur. Bu dolunayda artık bir sayfayı kapatıyor olacaksınız.

İKİZLER

3-9 Şubat haftasına başladığınızda eski İkizler burcu geri dönüyor. Enerjisi yüksek, şen şakrak bir dönemden geçeceksiniz. Buna mutlu olacağınız haberlerin gelmesi de etki edecek. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar kariyer hayatınızda kendinizi geliştireceğiniz bir dönemde olacaksınız. Alacağınız haberlerle işinizde elde ettiğiniz başarıları kutlayabilirsiniz. Beklemediğiniz anda şu ankinden daha güzel bir yerden teklif alabilirsiniz. Çarşamba’ya dikkat etmeniz gerekiyor. Ufak dikkatsizleriniz can sıkabilir. Perşembe ve Cuma parayla ilgili gündeminiz oluşabilir. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar şansınızın açık olacağı bir süreçte olacaksınız. Özellikle bu şans sizi aşk hayatınızda bulabilir. Bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu kişiyi dostlarınız vasıtasıyla tanıyabilirsiniz. Paranızın da bereketinin artacağı bir dönem sizleri bekliyor. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda eğitim hayatınızda savaş verdiğiniz konularda karşılık görmeye başlayacaksınız. Efor sarf etmeden hiçbir şeyin olmadığını göreceksiniz. Bulunduğunuz çevrede liderlik özelliğinizle insanlara önderlik edebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili aranızdaki sorunları masaya yatırabilirsiniz.

YENGEÇ

3-9 Şubat haftasına başladığınızda şanslı olsanız da bir müddet sonra psikolojik olarak durgunlaşacağınız bir döneme gireceksiniz. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar yüksek öğrenimle ilgili konularınızda sonuçlarınız beklentinizden iyi olabilir. Yurt dışına dair işleriniz varsa yeni haberler alabilirsiniz. Astroloji, mitoloji, felsefe gibi konulara merakınız artabilir. Konuların derinlerine inmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü sert açılar hakim olduğundan sizler sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Perşembe ve Cuma adeta sizlerin günleri olacak. Şanslı zamanlar içinde olacaksınız. Dış görünüşünüzde değişim için Perşembe daha iyi olacaktır. 7 Şubat Cuma günü Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar kariyer hayatınızda altın döneminizi yaşayabilirsiniz. Hem güzel gelirler elde edebilir hem de iş ortamınızda zirveye çıkabilirsiniz. Çok emek verdiğiniz her şey lehinize sonuçlanacaktır. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunay size maddi konularınızda destek olacaktır. Finansal olarak risk almaktan çekiniyor veya mevcut ekonomik koşullarınızı bırakmakta tereddüt ediyorsanız tam da harekete geçme zamanı olacaktır.

ASLAN

3-9 Şubat haftasına başladığınızda biraz kariyerde gergin olsanız da sonra sizleri kimse tutamıyor. Çünkü şansınız açılmaya başlıyor Her konuda istekleriniz hafta başı gerçek olabilir. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar ekonomik durumunuzu ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız varsa bu dönem ameliyat olma ihtimaliyle ilgili haberler alabilirsiniz. Çarşamba sert bir gün olacağından çevrenizde agresif tepkiler vermeniz eleştiriler almanıza neden olabilir. Perşembe ve Cuma günleri ruhsal olarak geçmişe takılabilirsiniz. Bu da sizi gerebilir. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar yüksek öğrenimle ilgili işlerinizde zirveye çıkabilirsiniz. Yaşadığınız yer ile ilgili değişiklikler düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumsuz olmak yerine pozitif bir dönemden geçeceksiniz. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Burcunuzda oluşan bu dolunayla birlikte hayatınızda harekete geçme vakti olduğunu göreceksiniz. Enerjiniz yüksekken sizi aşağı çeken ne varsa teker teker hayatınızdan ayıklıyor olacaksınız. Aşk hayatınızda duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

BAŞAK

3-9 Şubat haftasına başladığınızda tatil planları yapan bir Başak burcu olabilir. Bu aklınızdaki geleceği yönelik bir seyahat fırsatı da olabilir. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar partnerinizle olan iletişiminiz daha samimi ve duygusal olacaktır. Birbirinizle olan bağınız güçlenecektir. Bazen konuşmadan bakışarak anlaşacağınızı göreceksinizdir. Çarşamba gergin olacağından sizler kariyerde sert tepkiler verebilirsiniz. Yöneticinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ise şansınız çok açık olacak. Aşkta da güzellikler var. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar ekonomik koşullarınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borçlarınızı kapatacak maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Miras konunuzla ilgili her şey lehinize dönebilir. Eşinizin gelirinde artış olabilir. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayda geçmişi artık bitirmek için içinizde o gücü bulacaksınız. Başkası kırılır veya biraz daha dayanmalıyım dediğiniz ne varsa artık kendinizi mutlu edecek bitişler yapabilirsiniz.

TERAZİ

3-9 Şubat haftasına başladığınızda borçlarınız, kredi ödemeleriniz aklınızı kurcalayabilir. Bir çıkış yolu ararken ansızın güzel bir haber alabilirsiniz. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar sağlığınızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Hislerinizin güçlü olacağı bir dönemden geçebilirsiniz. Aklınıza gelenler karşınıza çıkabilir. Çarşamba günü sert etkiler olduğundan gerginliklerden ötürü karamsar olabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günler ise pozitif bir süreçten geçeceksiniz. Ummadığınız güzel haberler alabilirsiniz. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar ilişki ve evlilik hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Bu dönem evlilik tekliflerine hazır olmanızda yarar var. Romantizme, aşka, tutkuya doyacaksınız. Sevdiğiniz sizi çok mutlu edecektir. Yalnızlar için de yeni bir ilişki aniden başlayabilir. 9 Şubat Pazar günü saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda şansınız varken tamamlamanız gereken her şeyi bitirin. Çünkü sonrasında gelen yeniay sizlere yeni fırsatlar getirecektir. Dostlarınızla olan bağınızı güçlendiren gelişmeler yaşayabilirsiniz.

AKREP

3-9 Şubat haftasına başladığınızda ilişkinizde iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Devamında paranızla ilgili konular öne çıkabilir. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar sevdiğinizle iletişiminiz düzelecektir. Empati yaparak, birbirinizi anlayarak birbirinizle olan bağınız güçlenecektir. Yeni bir hobiye yönelebilirsiniz. Çarşamba sert bir günde olacağından sağlığınız tehlikeye atacak işlerden uzak durmalısınız. Perşembe ve Cuma pozitif ve şanslı olacaksınız. Aklınızdan geçen keşke olsun dedikleriniz gerçek olabilir. Akademik hayatta başarı sizi bekliyor. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar çalışma hayatınızda parlayacaksınız. Yaptığınız projeler, altınızda çalışan kişilerle birlikte sizi zirveye çıkartacaktır. İşinizdeki başarılar maddi olarak da sizi besleyecektir. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayla birlikte hayatınızda bir dönemi kapatıp daha güzeline ilerleyeceksinizdir. Bu özellikle kariyer hayatınızda gerçekleşebilir. Yönetici pozisyonuna yükselebilirsiniz.

YAY

3-9 Şubat haftasına başladığınızda çalışma hayatınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Devamında ilişki ve evlilik hayatında güzellikler sizleri bekliyor. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar ailenizi ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Önceliğiniz yakın çevreniz olabilir. Ev arayışınız varsa araştırmalarınız bu dönem sıklaşabilir. Çarşamba günü gerginlikler hakim olacağından partnerinize sinirini yansıtabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ödemleriniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar aşk hayatınızda parladığınız bir dönemde olacaksınız. Yalnızlar artık tek olmayacaktır. Yeni bir aşk sizi bekliyor olacak. Bir anda gönlünüzü biri çalabilir. Ayrıca çocuk sahibi olmak isteyenler varsa bu dönem bebek müjdesi alabilirler. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayla artık hayata olumlu bakıyor olacaksınız. Ama bunun sırrı geçmiş defterleri kapatmak olmalıdır. Bazı bitişleri artık yapmalısınız. Akademik hayatınızla ilgili enerjinizi harcayabilirsiniz.

OĞLAK

3-9 Şubat haftasına başladığınızda çocuğunuzla sert zamanlar geçirebilirsiniz. İş hayatında sorumluluklarınızın arttığı bir süreçten geçebilirsiniz. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar eğitimle ilgili süreçleriniz yoğunlaşabilir. Sosyalleşeceğiniz, yakınlarınızdan davetler alabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kurduğunuz güzel iletişim sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Edebiyata olan ilginiz artabilir. Çarşamba ise sert olacağından sağlık problemleriniz baş gösterebilir. İhmal etmeyin. Perşembe ve Cuma ise evlilik ve ilişki hayatınızda duygusal bir süreçten geçebilirsiniz. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar ailenizle ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir. Aileye gönül bağıyla katılan biri olabilir. Evinizle ilgili değişimler yapacaksınız güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda borçlarınız konusunda yoğunlaşabilirsiniz. Kredi başvurusu için harekete geçebilirsiniz. Elinize geçen paralarla bu dönem her şeyi sıfırlayarak yeni bir maddi döneme adım atmaya ilerleyebilirsiniz.

KOVA

3-9 Şubat haftasına başladığınızda evinizden her şeyi kapatarak çıktığınızdan emin olun. Devamında şanslı bir sürece giriyorsunuz. Aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar geleceğinizle ilgili yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Bu dönem sizin duygusal tarafınızı kullanıp borç isteyenler olabilir. Çarşamba sert olacağından çocuğunuza dikkat etmenizde yarar var. Perşembe ve Cuma günleri iş hayatınızda çok çalışmanız gerekebilir. Psikolojik olarak da yorgun olabilirsiniz. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar sevdiğinizle olan iletişiminiz düzelebilir. Sıradan bir ilişkiden ziyade romantik sözlerin döküldüğü tutkulu bir süreçte olacaksınız. Eğitim hayatınızdaki konularda şansınız açık olacaktır. Kardeşlerinizle aranızdaki sular bir müddet durulabilir. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda ilişki ve evlilik hayatınızda artık kendinizi ön plana atmalısınız. Umursamadığınız veya tepki göstermediğinizi sanarak karşı taraf bazen sorumsuz davranabilir. İki tarafta kendinden biraz ödün verirse aslında şansınız aşkta çok açık olacak.

BALIK

3-9 Şubat haftasına başladığınızda eğitimde zorlu bir süreç geçirebilirsiniz. Kısa süre sonra huzurlu bir sürece gireceksiniz. Aileniz ve eviniz her şeyden önce gelecek. Pazartesi günü Merkür Balık burcuna geçiyor. 11 Nisan’a kadar sizi en iyi yine siz anlayacaksınızdır. O yüzden bu dönem kimseye akıl danışmayın. Siz neye karar verdiyseniz onu uygulayın. Çarşamba gergin bir gün olacağından aile büyüklerinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe ve Cuma her konuda şansınız açık. Perşembe aşkta mutluluklar hakim olacaktır. 7 Şubat Cuma Venüs Koç burcuna geçiyor. 5 Mart’a kadar maddi olarak bereketli bir dönemden geçeceksiniz. Özellikle büyük yatırımlarınızda güzel getiriler elde edebilirsiniz. Maaşınızda artışlar olabilir. Karlı bir dönemde olacaksınız. 9 Şubat Pazar saat 10:33’te Aslan burcunda 20 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda çalışma hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir bitiş ve daha güzel bir başlangıca yol alabilirsiniz. Sağlınızda da gösterdiğiniz özen iyileşmenizi sağlayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s