4 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Enerjinizin bitmeyeceği bir gündesiniz. Her şeye aynı anda yetişmek zorunda kalabilirsiniz. İş hayatınızdaki toplantılarınız, görüşmeleriniz verimli geçecektir.

BOĞA

Paranızın öne çıkacağı bir gündesiniz. Gelir ve giderleriniz arasında denge bulmak için oturup vakit harcayabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi sabah yapmanızda yarar var.

İKİZLER

Bugünün güzelliğine inanmakta zorlanabilirsiniz. Şansınızın tersine döndüğü pozitif bir günde olacaksınız. Aşk hayatınızda da hareketlenmeler olabilir.

YENGEÇ

Gün güzel olsa da Yengeç burçları olarak aklınızı toparlamakta zorlanabilirsiniz. Kimsenin söyledikleriyle sizin enerjinizi düşürmelerine izin vermeyin.

ASLAN

Güne en şanslı kim başlıyor deseler ilki Aslan burcu olurdu. Sizi çok mutlu edecek bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizde takdir göreceğiniz başarılar elde edebilirsiniz.

BAŞAK

Bugün iş hayatınızda kendinizi kanıtlayacağınız bir gün olabilir. İş arıyorsanız bugün telefonunuz çalabilir. Gelecekle ilgili yapmak istediklerinizi ertelememelisiniz.

TERAZİ

Seyahatler için araştırmalar yapabilirsiniz. Üniversite ve üstü öğrenciyseniz güzel başarılar sizi bekliyor. Yurt dışı ile ilgili işleriniz de olumlu ilerleyebilir.

AKREP

Günün özeti sizler için bankalar, ödemeler, krediler olabilir. Gelirinizden çok elinizden çıkan paraya odaklanacağınız bir gündesiniz. Eşinizin maddi durumunda artış olabilir.

YAY

İlişki ve evlilik hayatınızın hareketleneceği bir gündesiniz. Partneriniz sizi mutlu edebilir. Beraber romantik bir kaçamak yapmak ilişkinizin seyri için iyi olacaktır.

OĞLAK

Bugüne başladığınızda düne oranla daha yorgun hissedebilirsiniz. İçinizden bir şey yapmak gelmeyebilir. İş hayatınızdaki stresli süreç de buna neden olabilir.

KOVA

Bugünün bir diğer şanslı burcu da sizsiniz! Yapmak istedikleriniz için bir an bile beklemeyin. Hem çocuğunuzla hem sevdiğinizle ilgili güzellikler sizi bekliyor.

BALIK

Birkaç günün sonunda nihayet huzura kavuşacağınız, sakin tempolu bir günde olacaksınız. Yolunda gitmeyen şeyler düzelmeye başlayabilir. Aileniz için önemli kararlar alabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s