5 Şubat günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ

Günün geneli sert olduğundan siz iletişim yönünüzle bu gerginliği gösterebilirsiniz. Kırıcı sözler ağzınızdan çıkabilir. Akşama doğru daha sakin bir dönemde olacaksınız. Evinizle ilgilenmek iyi gelecektir.

BOĞA

Bugün gergin olacağınız konu ekonomik durumunuz olabilir. Sürekli bir bütçenizin bir yerden açık vermesi sinirlendirebilir. Aşk hayatınızda da ısrarcı olmamanızda yarar var.

İKİZLER

Sizler için pozitif zamanlar olsa da günün genel stresi size de yansıyabilir. Bugün dış görünüşünüzde değişimler yapmak pek yararlı olmayabilir. Akşam itibariyle gelirinizde artışlar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Günün agresif bir gün olması sizi sağlık bakımından etkileyebilir. Ufak dediğiniz bir durum büyüyebilir. Kendinize dikkat etmelisiniz. Akşam ise tam tersi şekilde mutlu ve pozitif bir zamana gireceksiniz.

ASLAN

Günün çoğu agresif etkiler barındırsa da sizler bir nebze daha iyi geçirebilirsiniz. Dostlarınıza karşı sert çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Akşam itibariyle dinlenmek en iyi çözüm olacaktır.

BAŞAK

Günün genelinde gergin etkiler olacağından sizler bunu kariyer hayatınızda hissedebilirsiniz. Yöneticinizle zıt düştüğünüz durumlar olabilir. Akşam bambaşka biri olacaksınız. Şanslı gelişmeler kapınızda olacak.

TERAZİ

Bugün sizler yolculuk ederken dikkat etmelisiniz. Agresif bir enerji varken ufak dikkatsizlikler can sıkabilir. Eğitimle ilgili mücadele etmeniz gereken bir gün olabilir. Akşama iş bırakmayın dinlenmeye ihtiyacınız var.

AKREP

Bugün riskli olduğundan bir anda yapacağınız hareketler sağlık sorunlarına neden olabilir. Neyse ki bu durum akşamla beraber pozitife dönüyor. Umut ettiğiniz bir konu varsa güzel haber gelebilir.

YAY

Güzel giden ilişki hayatınızda bu sabahla beraber agresif anlara şahit olabilirsiniz. İstemeden de olsa iletişimsizlikten karşı tarafa gönül koyabilirsiniz. Akşam ise yalnız kalmak, biraz içinize kapanmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK

Bugün çalışma hayatınızdaki reaksiyonlarınıza dikkat etmelisiniz. Altınızda çalışan ekiple aranızda gerginlikler olabilir. Sağlığınızda da riskli bir gündesiniz. Akşam düzeliyorsunuz sevdiğiniz sürpriz yapabilir.

KOVA

Aşk hayatındaki romantizm havası bu sabah biraz gerginleşebilir. Sevdiğinize ulaşamadığınızda en önce kötü olanı düşünmeyin. Akşam bu gerginlik yerini huzura bırakıyor. Duygusal olabilirsiniz.

BALIK

Bugün özellikle erken saatlerde evinizin içinde riskli hareketlerden kendinizi sakının. Sakarlıklar fiziksel ağrılara neden olabilir. Akşam süper bir Balık burcu var. Şansınızın döndüğünü görebilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s