9 Şubat Pazar günü Aslan burcunda 20 derecede Türkiye saatiyle 10:33’te dolunay meydana geliyor. Bireysel konularda dolunay korkutucu değil aksine olumlu olacaktır. Çünkü işin içinde Mars var bu sefer köstek değil destek olacak. 😊

Öncelikle aşk, tutku, şans istiyorum diyenler bu dolunayda isteklerine kavuşabilir. Ama durduğu yerde değil, harekete geçerek. Mars kuru kuruya bu güzellikleri getirmez. Seviyorsan çabala, bir şeyi umut ediyorsan harekete geç der. Anladığınız üzere aşk hayatımız bu dolunayda öne çıkacak. Sırf aşk değil tabii ki çocukla ilgili beklentisi olanlar için de güzel bir dolunay olacak. Anne-baba olmak isteyenler mutlu haberi bu dolunayla alabilirler. Yeni bir şeye başlamaktan çok bir şeyleri başarıyla tamamlamak, bitirmek, üstüne bir çizik atmak için verimli bir dolunay olacaktır.

Şimdi Türkiye’ye bakalım diyeceğim ama sanki birçoğunuz kalsın ben almayayım diyecektir. Evet dolunay bireysel olarak güzel etkiler barındırsa da Akrep burcu olan ülkemize sert açılarda olacaktır. Çok uzatmadan üstü kapalı geçiyorum. Kadınların, çocukların gündeme geleceği konulara şahit olabiliriz. Denizlerden gelen tehlikelere açık bir süreç olabilir. Gemi kazaları, seller, sahillerimiz gündeme gelebilir.

Dünyada neler olur derseniz, İran bu dolunayda beklenmedik şeylerle gündeme oturacak gibi gözüküyor. İran’ın Uranüs’ü 20°Akrep burcunda ve tam da dolunay derecesinde yani çok sert bir açı alıyor. Bu dolunayla bazı şeylerin tetiklenebileceği sabit burçlardan sert etki alabilecek birkaç yere baktım. Şili, Alaska, Peru, Hawaii, Meksika, Pakistan dolunayda doğal afetlerle ilgili riskli yerler olarak gözüküyor. Mars’ın olayın içinde olması yanardağların aktifleşebileceğini de gösteriyor.

Ve sırada burçlarımız var. Nasıl etkiler alacağız aşağıdan okuyabilirsiniz. Yükselen burcu okumayı unutmadan 😉

KOÇ

Hayatınızda bir şeyleri tamamlamak ve ileriye dönük tamamen yeni adımlar atmak istiyorsanız bu dolunay her şeyi arkanızda bırakmak için size destek olacaktır. Özellikle gönül ilişkinizde aldığınız yaraları onarmak yerine artık bu ilişki sayfasını tamamen kapatarak daha güzel günlere ilerleyebilirsiniz. Yalnızlar ise artık aşk hayatında geri planda kalmak yerine harekete geçmelilerdir.

BOĞA

Bu dolunayla aile ve ev yaşamanıza dair sonlandırmanız gereken konular için harekete geçebilirsiniz. Ev değiştirmek istiyorsunuz ama bir türlü harekete geçemiyorsunuzdur. Bu dolunayda artık bir sayfayı kapatıyor olacaksınız.

İKİZLER

Bu dolunayda eğitim hayatınızda savaş verdiğiniz konularda karşılık görmeye başlayacaksınız. Efor sarf etmeden hiçbir şeyin olmadığını göreceksiniz. Bulunduğunuz çevrede liderlik özelliğinizle insanlara önderlik edebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili aranızdaki sorunları masaya yatırabilirsiniz.

YENGEÇ

Bu dolunay size maddi konularınızda destek olacaktır. Finansal olarak risk almaktan çekiniyor veya mevcut ekonomik koşullarınızı bırakmakta tereddüt ediyorsanız tam da harekete geçme zamanı olacaktır.

ASLAN

Burcunuzda oluşan bu dolunayla birlikte hayatınızda harekete geçme vakti olduğunu göreceksiniz. Enerjiniz yüksekken sizi aşağı çeken ne varsa teker teker hayatınızdan ayıklıyor olacaksınız. Aşk hayatınızda duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

BAŞAK

Bu dolunayda geçmişi artık bitirmek için içinizde o gücü bulacaksınız. Başkası kırılır veya biraz daha dayanmalıyım dediğiniz ne varsa artık kendinizi mutlu edecek bitişler yapabilirsiniz.

TERAZİ

Bu dolunayda şansınız varken tamamlamanız gereken her şeyi bitirin. Çünkü sonrasında gelen yeniay sizlere yeni fırsatlar getirecektir. Dostlarınızla olan bağınızı güçlendiren gelişmeler yaşayabilirsiniz.

AKREP

Bu dolunayla birlikte hayatınızda bir dönemi kapatıp daha güzeline ilerleyeceksinizdir. Bu özellikle kariyer hayatınızda gerçekleşebilir. Yönetici pozisyonuna yükselebilirsiniz.

YAY

Bu dolunayla artık hayata olumlu bakıyor olacaksınız. Ama bunun sırrı geçmiş defterleri kapatmak olmalıdır. Bazı bitişleri artık yapmalısınız. Akademik hayatınızla ilgili enerjinizi harcayabilirsiniz.

OĞLAK

Bu dolunayda borçlarınız konusunda yoğunlaşabilirsiniz. Kredi başvurusu için harekete geçebilirsiniz. Elinize geçen paralarla bu dönem her şeyi sıfırlayarak yeni bir maddi döneme adım atmaya ilerleyebilirsiniz.

KOVA

Bu dolunayda ilişki ve evlilik hayatınızda artık kendinizi ön plana atmalısınız. Umursamadığınız veya tepki göstermediğinizi sanarak karşı taraf bazen sorumsuz davranabilir. İki tarafta kendinden biraz ödün verirse aslında şansınız aşkta çok açık olacak.

BALIK

Bu dolunayda çalışma hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir bitiş ve daha güzel bir başlangıca yol alabilirsiniz. Sağlınızda da gösterdiğiniz özen iyileşmenizi sağlayacaktır.

 

Astromeri,

05.02.2020

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s